KLEINE ADVERTENTIEN STADSNIEUWS De Avondschool van doctor Plaizer pag. 3 - te Te huur gevraagd Stofzuigers Rijwielen Te koop gevraagd Te koop aangeb. Photographic Sportartikelen Baby-artikeien Te huur aangeb Radio Diversen Mannelijk personeel gevraagd Vrouwel. personeel aangeboden Mannelijk personeel aangeboden Vrouwel. personeel ,®®*raagd gevraagd TE WATER GERAAKT EN VERDRONKEN Predikbeurten HAAGSCRE COURANT Zaterdag 8 Nov. 1941 le bl. Motorrijwielen Kost en Inwoning Ne? de openingsvraag, kalen P.G., b. z. a. als huis- Ver niet aan tusschenper- 1 uur. Mevr. lier, met de boomkweekerij bur. v. d oiad. een Flink 3 VASTE HALTEN-SYSTEEM BIJ DE W.S.M. Gevraagd net uur. ervaren Dag- derd. order Belangen, Poort. te en apart B. z. a. Jongeman, 40 jaar, als huisknecht of nacht, uur. TV2 na 124 per week, van 9—3 u. Brieven onder letters X2, bur, van dit blad. Net R.K. Meisje b. z. a. goed kunn. werken. Gevraagd net Meisje van 8.30 tot 12.30 uur. Leeftijd 15 a 16 jaar. de' Bruijnestraat 40. (Waalsdorp),CUV Net Dagmeisje gevr. Kunststuk, PriJs onder lett. ACW dubbelbe- bur. v, d oiad. mas- Beslist hoogste waarde marmerblad, 4 cm., 3 scheerstoelen, 2 gew., 1 Taubouret, 1 wasch- kast m. 2 kommen, t.e. a.b., iederen dag, ook Zondag, voor 12 uur. Marcelisstraat 119-121. Wringer, nieuw, 15, kleine inboedel m. kl. a nw. 10. Lulofsstr. no. 63. drukbel. CLU Radio gevraagd met U. G. Bekend merk, Radio gramofoon electr. Pick-up. Sy^onszstraat Zit-Slaapk. met sion; bij Duitschgez. Liefst geen Br. lett. DHU b.v.d.bl. lantaarn Vermoedelijk is het rijwiel, dat iederen werkdag van 917 uur te be zichtigen is, enkele dagen geleden ont vreemd. Administratief- of an der avondwerk gevr. door jongeman, event. Voor direct. Leeftijd 16 ook Zaterdag- of Zon dagavond. Briev. lett CNR bur. van dit blad. Behanger, Stoffeerder, Welke dame wil mij haar voor huishoudelijk gebr. geschikte hand- of trapnaaimachine a contant verkoopen Br, lett, RN bur. blad. Kachels, Haardkachels en Fornuizen geef ik meer dan ieder ander, ook defecte. Record- prijzen. J W Heijstek, Vergrootingstoestel t, Westeinde 301A. Tel. 395641. Waarschuwing! Dame vraagt pension met huiselijk verkeer. Br. ,no. 687, Boekhan del Ferd. Bolstraat 107 Amsterdam (Z.). DHP Frans Smeenk koopt alle merken Radio’s, Stofzuigers, Electr. Motoren, Onderdeelen enz. Hooge prijzen. Voor reparatie Telef. 111355. Z.O. Binnen singel 38, bij Nieuwe Haven. AKP zen enz. Ook defecte. Vaillantlaan 574. Tel 391459. BMF vu jcnnci, a.k.ci.m,, -- 67' jaar, compl 40, Stofzuiger, liefst Ex. uiterste prijs Br lett celsior> Protos of Elec- - - - trolux. Defect geen bezwaar Brieven met Behanger b. z. a. voor 15 cent per rol, met bijlevering. Vraagt sta len op zicht ’41. T’ prijsopgaaf leggen van kleeden, loopers, zei len, plaatsen gordijnen Speciaal bij verhuizin gen J. G. van den Bos, van Miereveltstraat 24 Telef. 394.157. DFB Kleermakerij. Repara tie aan mouwranden, pantalonzoomen, voor kanten, modelkeeren colbertcostuums, win terjassen, jekkers als fonkelnieuw. Moderni- seeren, veranderen. Kunststoppage Sanders Stationsweg 125. DBV Telefoon 11.52.62. zen die ik geef voor uw meubels, kleeding, inboedels, kachels, for nuizen, zolderopruimin. gen. A. Zwarts, Ged. Sloot 21. Tel. 335347 Voorloopig de lijn Den Haag—Naaldwijk Met ingang van Maandag wordt door de W.S.M. voorloopig op de buslijn Den Haag—Naaldwijk, doch later op alle lijnen, een vaste halten-systeem ingevoerd, dat ook geldig zal zijn buiten de bebouwde kommen. Voor dit doel zijn Vrijdag op dit traject de haltepalen geplaatst. Medegedeeld wordt, dat buiten deze halten, dus ook op de buitenwegen, niet meer door de bussen zal worden gestopt voor het in- of uit laten van reizigers, hetgeen ook noodzake lijk is in verband met de gasgeneratoren. meisje, voor de huis houding van 9 tot 5 u. Van g. g. v. Fran kenstraat 41. F3 Nette Dienstbode ge vraagd, goed kunnen de werken en koken. Zich aan te melden. Irisstraat 71,KB3 Net Meisje gevraagd, van 9—3 uur. Loon nader overeen te ko- 34. Aanmelding na 6 i>. Flinke Werkster aevr voor enkele dagen p. week Mevr Rietveld Larixlaan 18. 1— Net handig Dagmeisje aan beurs”. krijgt den allerhoogsten prijs. Telef. 391.982 Vail lantlaan no. 459. MUU Inboedels. Wij koopen heele en gedeelten van inboedels i nes, stofzuigers, schrijf machines, bureaux en tegen De 47-jarige C. J. van B., is gisteravond door de duisternis misleid, in het water langs de Slachthuiskade geraakt. Onmid dellijk toegesnelde hulp mocht niet baten. De man verdronk; zijn stoffelijke over schot is door een schipper op het droge gebracht, waarna het door den genees kundigen dienst naar het ziekenhuis aan den Zuidwal is vervoerd. Te slaapkabinet te juffr. hh. /io W. Ceelen, Westerbaenstraat 134. Telef 33.77.36. DFZ Jongeman, 22 Jear, zoekt werk, onver schillig wat. Typen, in staat zelfstandig eenv. boekhouding te voeren Algemeen .ontwikkeld. Brieven onder letters CYB bur. van dit blad Incasso's. Incasseerder z i Int nurem kwi tanties, contributies enz Kan borg storten. Billijke condities. Brie ven onder letters DDY de werken, leeftijd 30 a 40 jaar, v.g.m.g.v. Aanmelden ’s avonds Stephensonstraat 24. BOM Flink Meisje gevraagd in klein pension, goed kunn. werken. Hoog loon. Denneweg 3. Gevraagd in gezin van 2 personen een net Dagmeisje van 9 tot 5 uur, of een meisje voor dag en nacht, zelfstandig kuur, wer ken. Aanmelden tus- schen 6 en 8 uur des avonds, Weissenbruch- straat 72. CRM Kapmodellen gevraagd gevraagd, "14—16 jaar* voor gratis watergol ven, knippen, ondulee- ren enz. Laan v. Meer- dervoort 489. CXI Werkster. Mevrouw de Jongh, Lange Voor hout 68, zoekt een jon ge Werkster, v.g.g.v., voor 2 halve dagen in de week. Aanmelden vóór 1 uur of na 6 u. Gevraagd een Dag meisje van 94 uur. Spreeuwenlaan 2. Gevraagd voor 1 Dec. Meisjevoor dag en n„ (ook Duitsche), in ge zin met 2 schoolgaande dergelijks. Briev. lett. DEZ bur. van dit blad Stoffeerder b z. a. Stoelen overtrekken 60 ct., fauteuils ƒ2.50. Matrassen opmaken ƒ2 Diverse reparaties bil lijk. A. H. van Wely, Herman Costerstraat 215. Telef. >33.48.89. Met November b. z, a. Dienstbode, bekend m. alle huiselijke bezigh., intern, voor noodhulp ‘of vast, v.g.g.v. Br. let- ters PAO bur. blad. Nette Werkster b. z. a. van 9 tot 4 uur, ƒ2, z. kost, zoo noodig tot 5 uur 25 cent meer. v. g. g, v. Brieven letters DDW bur van dit blad Huiselijke bezigheden gezocht door Juffrouw ster, kunn. voor enkele middagen per week. Goede refe renties. Brieven lett. DBN bur. van dit blad Dagmeisje ge- van half 9 tot uur. Zondags vrij, hedenav. en Zondagochtend 11 u Pauwenlaan geef ik voor Salaman der kachels, luxe kachels, haardkachels, moderne haarden en kolenfornuizen ook defecte. J, Seller, Westeinde 61—6IA, tel. 395823. MVE de werken. Aanmelden na 7 uur. Regentesse- laan 64, Rijswijk. RV Gevraagd nette jonge Donderdags en Vrijdags, van 9—5 uyr- Zater<ïagochtend. van Jl—12 uur. Br. o. Ned. Protest, bond, geb. „Excelsior”, Zeestraat 59, 10.30 uur ds. A. E. F. Junod. Onderwerp„Het bewegelijke en het onbewegelijke heiligdom” Remonstr. gemeente, 10.30 uur ds. F. Kleyn. Aula gem Lyceum, Stokroosplein 50, 10.30 uur dr. K. F. Sparnaay Doopsgez. gem., 10.30 uur ds. P. Vis Luth. gem., 10.30 uur ds D. Drijver. Vereen. „Maarten Luther”, Lutherkapel, Haverschmidtstraat 57, 10.30 uur prof. J. C. V. van Bemmel, van Hoorn Waalsche kerk, 10.30 uur ds. E. Mahieu. Duitsche kerk, 10.30 uur Pfarrer Kaetzke. First Church of Christ. Scientist, Andries Bickerweg 1, Holl. 9.45 v.m. Eng. 11.15 uur. Onderwerp: „Adam en de gevallen mensch”. Gulden tekst Efeziërs 4 22, 23. Duinoordkerk, 10 uur ds. Kwint, 10 uur jeugdkerk oude ren, ds Schokking, 11.20 uur jeugdkerk jongeren, groepvorming. Nassau Jeugd dienst, Duinzichtkapel, van H0genhouck- laan, 10.30 uür ds. H. P. Brandt, van Delft. Geb. Eltheto, Azaleaplein 2, 10.30 uur ds. A. de Voogd, van Delft. Vrijz. Her vormden, Beeklaan, hoek Houtrustweg, 10.30 uur ds. N. R. Hefting, van Assen. Kerk 3e van den Boschstraat, 10.30 uur ds. J. F. Kruyt. Vrijz. kinderkerk der Federatie, Vrijz. Christelijk lyceum, van Stolkweg 35, 10.30 uur mej. J. Hannema. Geref. kerk in hersteld kerkverband, club huis van Speykstraat 153, 10.15 en 5 uur ds. H. Hasper. Chr. Geref. gem., Eben Haëzerkerk, Snoekstraat, 10 uur en 4 uur ds. v. d. Ven. Jerusalemkerk, Pomona- plein, 10 uur en 4 uur ds. de Jong; Bil- derdijkschool, Linnaeusstraat, 10 uur en 4 uur. Geref. Gem., Oude Boomgaard- straat 43, 10 uur en 4 uur ds. Honkoop. Oud Geref. gem. (Centrum), geb. Gaslaan 46, 10 uur en 4.30 uur ds. E. v. Dijk. Oud Geref. gem., Wesselsstraat 49, 10 uur en 3.30 uur leesdienst. Vergadering der Hutkoffers, Ruim-, Hand-, Kast-, Boeken- en Monsterkoffers, al le reparaties door Kofferfabriek „Macco” Oranjeplein 37. Telef. 115386.CCI Ter overname 1 win termantel, 8, maat 42- 44, een complet (don kergroen) ƒ20, een pr. schoenen, maat 40, 3.50. Weissenbruch. straat 304. BWX H.H. Kappers, overname, 1 eikenh. van 9 tot 2.30 u The- resiastraat 36A, TS2 Gevraagd net meisje, voor dag en i Aanmelden na 7 Emmastraat 33 voorkant wer ver a n- Ook de kleinste billijk. A. M. in moederloos gezin of bij Heer alleen Br. lett. DBD bur. van dit blad Nette Werkster b. z. a. voor Dinsdag, Donder dag, Vrijdag van 9 tot 5 uur. Liefst Centrum. Brieven onder letters DFX bur. van dit blad Biedt zich aan Juffr. in de huishouding, goed bekend m. koken en lichte verpleging. Brieven onder letters DEP bur. van dit blad B. z. a. net Meisje, voor dag en n„ zelfst. kunn. .werken. V.g.g.v. Brieven: Mej. A. Slootweg, Zuideinde 115, Pel ft.PHN Er biedt zich aan een nette fl. jonge werk ster voor 3 halve da gen per week V.g.g.v. Adres: Rottumschestr. 1, Scheveningen. PIE Puindorp. Biedt zich aan per 1 Pecember Juffrouw v. de huishouding, In tern, in klein gezin. Brieven onder letters PGN bur. van dit blad Net Meisje b. z. a. per 15 Pecember of 1 Jan. N. H„ voor dag en n., in rustig gezin, v.g.g.v. Brieven onder letters PHC bur. van dit blad Nette jonge Werkster Het is enorm de prij- len, waarbij Archipel, *i> Iir vnnr fongers, Ned Kroon/ Elswick, Raleigh, met 3-versn.- en trommel- naven. Alles als nieuw Zie lijst uit voorraad voor de étalage. Witte Naaimachine gevraagd, de Withstraat 105 Raleigh of ander pri ma H.rijwiel gevraagd, liefst met 3 versn., doch banden geen ver- eischte. Br. lett. DHR, bur. van dit blad. per week, werkplaats bij te houden. Goed - nsd.- le «sr» Jongen gevraagd voor groentenbestellingen. T ’5 jaar. Adres: Pieter Bothstraat 7.PPN Hotel. Voor direct ge vraagd een flinke eer lijke Jongeman, 18 a 20 jaar, voor bediening en huiselijke bezighe den. Aanmelden met „LACH-CABARET' VAN ..VREUGDE EN ARBEID” Onder zeer groote belangstelling vond gisteravond de eerste groote ontspan- ningsbijeenkomst in het nieuwe seizoen van de werkgemeenschap „Vreugde en Arbeid” plaats in het gebouw voor K en W. Aan het doel van deze avonden, ont spanning te brengen, na den dagelijkschen arbeid, werd door het ,,Lach-Cabaret”, dat zijn medewerking verleende met de non-stop-revue „Hutspot” o.l.v. Bob Bley- enberg, op ruime wijze bijgedragen. Het gèzelschap heeft onderhoudende klein kunst gebracht, daverend van humor en jolijt en in vlot tempo. Albert Klein was de vroolijke kok van de Hutspot. Zijn conference en liedjes vonden een goed- lachsch gehoor. Pe Hodlars bekoorden met goede harmonicamuziek. de charman te Katinka Kuster vond aller aandacht voor haar internationale liedjes aan de piano. Crochet, de zingende goochelaar was geheimzinnig als altijd en heerlijk dwaas was het optreden van .,Mary en Jef”, komische jongleurs. Aardig gevon den en geslaagd van uitvoering waren de Lehar-operette en Faust” in zakformaat. Voorts vermeldde het programma de schets „Op een bankje”, het optreden van Fantasio, muzikaal en vocale clownerie en „De Zwervers”, een komisch kwartet. P. J. C. M. WIJMER OVERLEDEN In den ouderdom van 65 jaar is hier ter stede overleden de heer P J. C. M. Wijmer oud-referendaris aan het departement van Defensie. De teraardebestelling zal Dins dag a.s. te ongeveer 12 uur op Nieuw Eik en Duinen plaats vinden. P. M. TIMMER t Op 73-jarigen leeftijd is hier ter stede overleden de heer P. M. Timmer, oud- leeraar Lich. Oef. De begrafenis vindt Dinsdag op Oud Eik en Duinen plaats. Vertrek van het sterfhuis, Valkenibosch- kade 476, te half 2. Aan het bureau Laan Copes van Cattenburch 37 bevindt zich een on gemerkt zwart gelakt heerenrijwiel, roes tig stuur, bruin lederen zadel met Bosch O. Einde 252, Voorburg Telefoon 722.444. CKN Een fl. Dagdienstbode gevraagd tot 3 of 5 uur Goed loon. Aan te mel den Zaterdagavond of Zondagmorgen van 11 tot 12 uur: Laan van Meerdervoort 61. CWP Banketbakkerij. Net meisje, gevraagd voor heele dagen i. d. huis houding, tevens ge schikt voor winkel. Spoed. Aanmelden na 7 u. Maison ten Tye, Rijswijkscheweg 608. Keurig net meisje ge- gevraagd voor de mor genuren. Aanmelder^ 6 8 uur. Ottoburgstr. 56, Rijswijk bij Hoorn brug RW flink Motorrijwiel 200 of 250 c.c„ in prima staat te koop gevraagd; tevens een bruine lederen een kleine Boekenpers ook en Hoogen prijs. Fr. Va- 33. Telef. - EWR Gevraagd Meisje voor heele dagen, kunn. ko ken en netjes werken in gezin van 2 per sonen. Aanmelden iederen avond 6—8 u. r y, ?OOfl Indië 6, bovenhuis. Gevraagd Dienstmeis je, voor dag en nacht, R.K. Aanmelden Wil lem Frederiklaan r Zorgvliet DGU Heldere Werkster ge vraagd, zoo mogelijk iederen dag van 9 tot 1 uur., boven de 18 Bontwerkster b. z. a. Repareeren, maken en vermaken van alle soorten bont en bont mantels, ook van stof, tot de nieuwste model len. Prima referenties. J. C. van der Horst, Galileistraat 135. Telef. 330.748. BRR Costumière b. z. a. Indien U geen stof hebt, kunt U zich toch elegant kleeden. Laat Uw oude garderobe Juffrouw, 30 jaar oud, moderniseeren, veran--- deren, keeren, verma ken van groote jassen, vlotte meisjesmantels. Mej. FinSy, Vaillant- laan 112,PCX Coupeuse biedt z. aan v veranderen ouder- wetsche mantels tot tailleurs of sportjasjes. Maakt van oude smo- kingcostuums chique mantelpakjes. Van hee- renjassen leuke meis jesmantels of winter - japonnen. Keeren re genmantels, winter mantels 8.75. San ders, Stationsweg 125. Jongedame, perfect in PG., Duitsch,- -einddiploma H.B.S., Mercurius Ne- derlandsch, Duitsch en Engelscfe. Steno-Typen, zoekt werk voor de avonduren. Briev. lett CXX bur. van dit blad B. z, a. Dagmeisje voor heele dagen, kun nende koken, liefst in Centrum of Rijswijk. Voor 1 of 15 Decem ber. - Brieven letters CWS bur. van dit blad Huishoudster b. z. a. bij Heer alleen of kl. gezin. Ook buiten. Brieven onder letters CWA bur, van dit blad- Biedt zich aan wegens verhuizing een bekw. Winkeljuffrouw in brood- en banketzaak. V. g. g. v. Gortmolen 17/46, Den Haag. B. z. a. Buitenmeisje 19 jaar, onttrek Bezui- denhout. Liefst zonder kindèfen. R. Fransen, Louise de Colignystr. 1 Vlugge Verstelnaaister Liefst als 2e meisje, vraagt vast naaihuis, ook thuiswerk, veran deren enz. Brieven lett. CXA bur, van dit blad Keurig Friesch Meisje houdster in klein éezin jaar. Aanmelden Kon. 27 jaar, zelfstandig k. - -- werken en koken, zoekt per 1 Januari a.s. goede betrekking voor dag en nacht. Br. lett. AKX bur. van dit blad B. z. a. voor 1 Dec. in klein gezin, hulp in de huishouding, leeftijd 26 jaar, voor dag en nacht, goed kunn. ko ken en werken en v. g. g. v. Hoefkade 327. Ontwikkelde Juffrouw, huishoudk. bekw in naaien, koken, zoekt plaatsing bij Dame, Heer, gezin z. kinderen event, tijdelijk. Br. let ters CEX bur. blad. beleefd de navolgende serie van 10 •gen met aandacht te bekijken en vrucht op te lossen. Ik vang aan: 1. Vraag 1, de openingsvraag, gaat natuurlijk over de „ouverture”. We ho ren het een of andere orkest nogal eens een „ouverture” spelen (die van Dichter und Bauer b.v.). Wat is dat eigenlijk zo’n ouverture? 2. Je kent allebei de benamingen „di rigent” en „componist”? Betekenen die hetzelfde? Noem eens enkele bekende Nederlandse dirigenten. En wat is een dirigent-componist? Kun je ook hiervan één met name noemen? 3. Nu stappen we even over de gren zen. Beethoven was een Duitser, maar Chopin was eenVerdi was een Schubert was een 4. Je weet (althans, je behoort weten): Cor de Groot is een pianist, maar Paganini was eenTheo Uden Masman is eenJaap Stotijn is een 5. Is een hobo een blaas-, een tokkel-, een strijk- of een slaginstrument? 6. In een verslag van een dorpsmu- ziekavond las ik: „Na de pauze was de beurt aan mej. Broers, die de aanwezigen vergastte op enige levensliedjes, waarna Kees de Bonker op het podium verscheen en enige pianosoli ten gehore bracht.. Vooral van het instrumentale deel werd zeer genoten.” Wie had dus die avond Rijswijk. Ned. Herv. kerk, 10.30 uur ds. J. D. van der Veen en 4 uur ds. K. van de Pol. Geb. Chr. Oranjelaan, 10 uur ds. Jac. Geb. Arcadia, Laan Hofrust 1, 10.15 uur de heer Kroon over„Gehoorzaamheid”. Voorburg. Oude kerk, Heer en straat, 10 uur ds. A. Hoekert, 3.30 uur ds. F. K. van Evert. Noorderkerk, Bilder- dijklaan, 11 uur ds. J. Roodenburg. Kinderkerk Vreugd en Rust, 10 uur, de heer A. v. d. Rest. Geref. kerk (Laan v. Oostenburg) 10 uur ds. mr. W. S. de Vries en 3.30 uur ds. P. K. Keijser. Effatha Kapel 10 uur ds. P. K. Keijser, 3.30 uur cand. Schilder. Noorderkerk, Bilderdijklaan, ,9.30 uur cand. Schilder, 3.30 uur ds. mr. W. S. de Vries. Vereen, v. Vrijz. Godsd. geb. Fransche gem., 10.30 u. ds. G. J. Sirks, van Am sterdam. Leidschendam. Ned. Herv. kerk, 10 ,en 3 uur ds. D. M. Vermet. Geref. kerk, 10 uur en 3 uur ds. Waagmeester van Oosterzee. Emmakade 54, DKL Meisje gevraagd bij gezin, van 2 personen, kleine flat, gedurende middaguren. Alleen v. g.g.v. Aanmelden na 19 uur. T'\ 7 no. 15. DHZ Gevraagd ’n net meis je, van 84 u. Zelf standig kunn. werken, v. d Klei, Kerklaan 138. Rijswijk. DKV ving en prijs lett. DCE bur. van dit blad D.K.W. (R.T.) onder de 60 kg., geheel, nog nieuw uitgeruet, met teller en duo, zeep ge. schikt voor dokter, loopt 1 op 50. Ook Zondag te zien, de Gheynstraat 2. DKB Velocette 1940, nieuw, 3j pk., kopklep. Bod gevraagd. Te zien, ook Zondag, de Gheynstr. 2 overname gevr., ge- ANL schikt voor negatieven 6 x 6 of 6x9. Vei der -.- snijplank, schalen en koop uw naaimachine ander donkerekamer niet aan tusschenper- materiaal. Br met be- sonen, maar regelrecht schrijving en prijsopg -de .Naaimachine- J. A. Verhaar, Fr. Va^ J Ifntipstraat 88 BVIi Hamilton ƒ85, Hoover -55, Electrolux 25, Ter Exelsior 25, Nilfisk 27.50, Vampyr 35. waschtafel, 4 m„ lang Protos, enz. Volledige a o garantie. Hundepool, N. Haven 69. Tel. no. 112446. ACV iets dergelijks, bekend vraagd met centrale verwarm. Ook genegen ander werk te verrichten. u Brieven onder letters te. Goudenregenstraat Am'aiL DGL bur. van dit blad no. I?** Nn 35 houdster per 1 Januari Aanm.: weg 271. ’s Av, 79 u, Terstond gevraagd fl. eerlijk meisje, v.g.g.v. van 95 uur. Zondags vrij. Goed loon. Mevr. Hootsmans, Laan v. N. Oost-Indië 4. DBZ Net Meisje van 8 u. 30 tot 4 u.-Aanm. na 6 u. Hoenderlaan 7. PCD Dagmeisje gevraagd m. prima getuigen, boven 18 jaar, gezin twee per sonen, geen kinderen, van 95 uur. Zondags vrij. Aanmelden: genaarweg no. 28, bij Wittebrug, Tel. 550222. Werkster gevraagd v. d. Zaterdagmiddag en één morgen in de week Adres: Mevr. Vos, Parkstr. 39. DBL Gevraagd net Meisje, van 9 tot 4 uur, leeft. 14 tot 16 jaar. Aan melden: Zaterdag, Iris straat 25. DBI Dagmeisje gevraagd wegens huwelijk net jes kunn. werken, leeftijd ongev. 25 jaar, van 85 uur. Zondags vrij., m. vollen kost. Goed loon. Aanmelden Emmastraat 186. DGW Terstond gevraagd nette dienstbode, voor dag en nacht, zelfst. kunnende werken en biedt zich aan, 3 dagen v.g.g.v. Laan van N.O. Carrierbanden en Rij wielbanden worden vakkundig, onder ga rantie, gevulcaniseerd, door Vulca, Monster- schestraat 164. Telef. 334871,MHN Wegens Reorganisatie D.-, H.-, sport-, trans port- en kinderrijwie- het meeste succes, mej. Broers of Kees de Bonker? 7. Hoe heet de componist van: de opera Carmen? „De” bolero? „In ’t groene dal, in ’t stille, dal? „Piet Hein-rhapsodie”? 8. Hoeveel snaren heeft een viool? En hoeveel heeft een guitaar er? 9. Eén persoon vormt een solo. Twee personen vormen eenDrie per sonen vormen eenVier personen vormen eenVijf personen vormen eenZes personen vormen een Zeven personen «vormen eenAcht personen vormen een 10. Welke musici werken tijdens uitvoering met armen en benen? Dr. PLUIZER. Te huur gevr. Nette gem. Zit-Slaapkamer met stookgelegenheid, y. w„ v. dame-alleen, tegen Maandag. Br. lett. DEX bur. blad. Gevraagd gem. Zit- slaapkamer met of z. pension voor dame, Gedempte geh. vrij. Omgeving G?v. Deynootplein. Br. lett. F br. blad. Gem. Zit-Slaapkamer v. w., str. water, stook- gelegenh., telefoon ge vraagd. Liefst omgev. Laan v. Meerdervoort bij Wald. Pyrmontka- de, 15 tot 17.50 per maand. Bij voorkeur alleen inwonend. Br. lett. BSG b. v. d. bl. Heer vraagt per 15/11 voorkPeta ^2 han^aiten omgev. beroeps. 15 December betrek king voor dag en n. Liefst in klein gezin. Goed kunn. koken en werken, en v.g.g.v. Brieven onder letters DBX bur. van dit blad Kokkin zoekt betrek king voor direct Pen sion of Restaurant, ook bij Rijks-Duitsche fa milie. Prima koken. Van zeer goede get. vz. Brieven onder letters DCO bur. van dit blad R.K. Meisje, oud 24 j., zoekt betrekking per 1 December voor dag en nacht, liefst met huise lijk vérkeer. zelfstan dig werken en eenvou dig koken. Briev lett. DAY bur. van dit blad Biedt zich aan nette Jonge ongeh werkster v,'c>r eiken Donderdag ”'insdag om de 14 ‘3 'an 9—5 uur a 11 cetu per uur, v. g. Brieven letters -'■O bur. van dit bind een werkster voor 3 ochtenden per week. Hoornbruglaan no Rijswijk. Naaister gevraagd, v. 95, kunn. verstellen, stoppen en veranderen Br. m. verl. loon ond. HH bur. van dit blad. Gevraagd net Meisje of Werkster, voor alle huish. werkzaamheden voor 3 of 5 halve da gen per week, tot 12.30 of 1 uur. Pouwels, An- tonie Heinsiusstr, 49. Gevraagd ’n net Dag- bur, van dit blad. meisje, goed kunnen- q de werken, van 8.30 tot ontwikkeld 4 uur. Aanmelden Oude Schev.weg 108. Hockeystick te koop naahSac’hi- aangeboden, voer 5. Zoo goed al« ongebr. Prima kwaliteit. Er o. lett. CCW bur. blad. Naaimachines, alle merken, met garantie. Schitterende Old Fi nish salonkast, laagste prijzen. Naumann Vakkundige reparatie- inrichting, v. d. Hoop- straat 55. bij Goever- neurlaan. RU5 Opklapbaar bed. „Ide- aal”. 15.75. Matras sen, Bedden. Grootste keus Ombouwkasten. Bedden opmaken, ledi kant of beugelmatras opklapbaar maken. Re- gentesselaan 34. Telef. 391768.MPD Naaimachines Te koop pracht luxe sa- lonkasten. alle merken inkoop van naaimachi nes tegen allerhoog sten prijs. Van ouds bekend adres Naaima- chinebeurs. Tel 391982 Vaillantlaan 459. MUS DEP. Te koop mooi kolen- -7 fornuis, 106 lang, 50 R°xy Theater vraagt Prachtige haard /35.' of haardkachel Vul kachel ƒ21 of Sala mander. Ook gasfor- nr Weimarstraat 30, ABY hooge prijzen. J. Se. 'n Nieuwe Boekenkast Bureau of elk ander meubel, direct van meubelmaker! Zie mo dellen (liefst na 6 u.) I 119, DNE tije11- L— we I Wegens van Vormsel en solemneel Lof. Oud Ka th. kerk, Juffrouw Idastraat 7, 10 uur H. Dienst. Kerk der Christologen, Pr. Hen drikplein 15, 10.30 uur openbare gods- dienstoef Spr. de heer C. J. van'Beemen. Scheveningen. Nieuwe Badkapel, 1030 uur ds. Offerings. 4 u. ds. W. A. B. ten Kate, van Wassenaar. Ned. Herv. vereen., Menninckstraat 41, 10 uur en 5 uur de heer Schoonderbeek, van Ede. Oud Geref. gem., Westduinweg 194, 10 u. en 5 uur ds. B. Hennephof. Geref. gem. Nieuwe Laantjes 120, 10 en 4 uur de heer Rijksen. van Utrecht. Loosduinen. Stichtingskerk Bloemen- daal, 10 u. en 2 uur ds. H. Boswijk. Geref. kerk (dorp), 10 uur ds. J. Smelik, 5 uur ds. H. A. Wiersinga. Leyenburg 9 uur en 10.45 uur ds. W. A. Wiersinga, 3.30 uur cand. C. L. Ruben, 5 uur ds. J. Smelik. Wassenaar. Ned. Herv. kerk, 10 05 uur ds. ten Kate, 5.05 uur ds. Honders. Kievitkerk, 10.30 uur ds. Honders. Ned. Protestantenbond, 10.40 uur dr. A. H. Haentjes. Rijswijk. Ned. Herv, kerk, EEN KIJKJE IN DE MUZIEKWERELD Wat muziek is, weten we allemaal en er zal Wel niemand onder ens gevonden worden, die er niet van houdt, behalve dan in de nachtelijke uren. Vandaag zul len we eens-een kijkje nemen in deze wereld van muziek; we zullen er iets die per in doordringen en ons niet alleen be palen tot „luisteren naar'1 muziek. We willen eens spreken over instrumenten, muziekstukken, musici, dirigenten, com ponisten, enz. en ik verzoek jullie daarom beleefd de navolgende serie van 10 vra- met CUA, bur v. d. blad. Te koop Vogelkooi. kroond, geheel m;; sief en handwerk, stelt voor het Kasteel van Brederode. Te zien: Chr, de Wetstraat 4. Keukenfornuisjes v.af 32.50, Kachels 14, Haardkachels ƒ25, Haarden ƒ20, v. wasch- tafels, Gootsteenen, Closets 5. Bijllaardt, 'J'.iswijkscheweg 536. L’6. Tel. 118727. CXO V- 1.-r” 1 e koop een Dressoir, K Fransche les gevr d. iemand werkzaam in winkelbedrijf. Br. met inlichtingen en con<L lett. AVC, b. v. d.U, Gevraagd R.K. keu- ken-werkm.. voor d. en n„ en dagmeisje, p 1 Dec. Br. CBM bur. van dit blad, Gevraagd net meisje, 15 tot 18 jaar, van 9 12.30 uur of tot 14.30 uur. Lichte werkzaam heden. Beetslaan 73, Rijswijk (Z..H.) grenst aan den Haag, CZL Gevraagd jonge werk- wasschen en stoppen, v. 912. D. Wo. Vr. Za. Van Montfoortlaan 42. Tel. 721582,DAN Perfect Meisje voor dag en nacht gezocht. Benoordenh.. Tel. 775149. HA 78 uur: Gracht 231.DHE Gevraagd Jongeman R.K., om ’s avonds van 7 tot pl.m. 9 uur bij 2 jongens toezicht op het U.-S1- 4.. 1..J (2e kfas H.B.S. en M. U. L. O.) Brieven met verlangd salaris letters CZE hyr. van dit blad Flinke Jongen gevr. voor bestel- en expedi- tiewerk, van 16 jaar of ouder, f. 38, Scheveningen Z2 Gevraagd voor direct nette Loopjongen 15 a 16 jaar. Groentenhan del, Jurriaan Kokstr. 61, Scheveningen. S2 Flinke Jongen gevr. in groentenzaak RZ Lindelaan 72, Rijswijk. Bloemenmagazijn van der Lubbe. Zoutman- straat 80, kan aanko mend binder plaatsen voor winkel en rijwerk handnaaimach., ƒ28.50. Gevraagd handige meubelmaker voor op knappen van kleine meubelen. Thuiswerk. Vlug en billijk. „Bric a Brac", Denneweg 59A. Telef. 11.70.51. Nette loopjongen gevr. Boekhandel Feenstra. Denneweg 114 C. DGC Gevraagd voor direct nette handige Jongen, om opgeleid te worden in de lederwaren-indu- strie. Leefijtd circa 15 jaar. Aanmelden na 7 uur: Mient 51. DFU Gevraagd fl. Jongen boven 16 jaar, voor bakfiets, prima getui gen vereischt. „Centra” Expeditie, v. Limburg Stirumstraat 85. Te koop een baby-uit- zet. Te bevr. Olijfstr. no. 17.CDA Gevraagd in goeden staat verkeerende xin_ denwagen, liefst op vouwbaar Br. o lett. CAI bur, blad. Kinderwagen. Moder ne kinderwagen Voor direct gevraagd ervaren Meisje van 9 tot 4 uur, niet beneden 16 .jaar. Aanmelding: Beeklaan 472, na 4 uur Gevraagd Meisje, 15-17 jaar, bij 2 personen, v. lichte huiselijke bezig- b z. a. traploopers m. heden. Hoekwaterstr. 1 96, Voorburg. BOX den vakkundig Gevraagd tegen 1 Dec. in klein gezin Meisje, voor heele of halve da- PrlJs- gen Adres Gentsche- Denneweg 21, straat 171 Schev. BYH Gevraagd Dienstmeisje niet jonger dan 17 j„ voor dag en nacht. Aanmelden tusschen 7 en 8 uur. Wi tenbur- gerweg 134,ALS Gevraagd voor direct Meisje voor dag en n goed kunn. w.rken, naaien en ’éts kok ei Wittenburgerwe-j 152a Wassenaar. tot 3 uur. Niet bene den 16 jaar. Aanmel den: Nicolaistraat 31. Telef. 330.830, DFA Gevraagd Dienstbode- Huishoudster voor dag en nacht, in een jong gezin van 2 personen, per 1 December. Aan melden: Zuidwerflaan no, 3,CAL Werkvrouw gevraagd Voor direct een jonge Werkster voor Maan dag, Donderdag, Vrij dag, v.g.g.v. Na 7 uur bellen: 72.03.93. CXR Nette Meisjes gevraagd 1415 jaar, voor licht plakwerk. Aanmelden, liefst met één der ouders, hedenavond v. 57 uur: Falckstr. 9. Gevraagd in een gezin met kinderen een net R.K. Meisje voor dag, of dag en nacht niet beneden 18 jaar, v. g. g. v. Mevr. C. Franke. Lubeckstraat 69 AXS Dienstbode gevraagd voor dag en nacht, k. koken en netjes wer ken, per 1 December a.s., in een gezin zon der kinderen Zich aan melden 6.308 u. n.m.: van Boetzelaerlaan 157, Gevraagd fl. Dagmeis- DIU jp voor halve dagen. Aanmelden Apeldoorn- schelaan 65. BVG Gevraagd een en betrouwbaar geloovigen, Rozenburgstraat 7, 10 uur samenkomst. Geb. C.J.M.V., Prinse- gracht 4, 10 uur en Houtrustweg 1, 4.45 uur ds. J. P Paauwe. Dunne Bierkade 16. 10 uur eeredienst, 5 uur Bijbellezing door den heer J N. Voorhoeve. Onder werp: „Mijn oog zal op u zijn”. (Ps. 32). - Vrije Evang. gem., Zuid-West Buiten singel 112—114, 10 uur en 5 uur ds. Vas- seur, 8 uur samenkomst. Evangelisatie „Nazareth”, Fagelstraat 22, 10.15 uur pre diking en 6 uur de heer ten Brink van Bloemendkal. Maranatha-kring, geb. van Speykstraat 153, 3 uur de heer W. Gorter, van Haarlem. Onderwerp: „Onze Heer komt”. (Cor. 16:22) m.m. van het Maranatha-zangkoor o.l.v. den heer A. Schipper. Christen-gemeenschap.’ Bew. t. Rel. Vernieuwing. Groot Hertoginnelaan 4, 10 uur Menschenwijdingsdienst Christ, gem. Ejiëzer, Beeklaan 296 10 uur heiligingsdienst en 6 uur openbare samen komst. Vrije Gemeente aula gymna sium, Laan van Meerdervoort 57, 10.30 uur de heer J. C. Wanneé over: „Onvrucht baar lijden”. Baptisten-gemeente. kerk- lokaal van Dijckstraat 149, 10 uur de heer C. Mosterd en 5 uur prediking ds. J. de Jong, 7 uur jongeliedensamenkomst. Oud Baptisten-gemeente, Zuid-West Bui tensingel 39, 10.30 uur prediking ds. B. Fabrie, 5 uur Evangelisatiesamenkomst, 7.30 uur jeugdkerk. Zevende Dags-Bap- tisten-gemeente, lokaal C.J.M.V. Heel» sumstraat 159, Zaterdag (Sabbat). 10.30 uur v.m. ds. P. Taekema. Kerkgenoot schap der Zevende Dags-Adventisten, kerkzaal „Maranatha”, Lange Beesten markt 102, Sabbatmorgen 10 uur Bijbel studie, 11 uur predicatie (verschillende sprekers). Zevende Dags-Adventisten geb. „Filadelfia”, de Ruyterstraat 90. EL ken Zaterdag (Sabbat), 11 uyr prediking. Verschillende sprekers. Hérsteld Apos tolische Zending-gemeente (Stam Juda), Willemstr. 69, dienst 10 u. en 4 u. Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen, Loosd.kade 11, 10.30 en 5 u. vergadering. Vrije Katholieke kerk. St. Albaankerk, Rietzangerlaan 2a, 10.30 uur Pontificale Hoogmis, gecelebreerd door mgr. A. G Vreede, 4 uur Toediening H. Gevraagd flinke werk ster. Ma., Di., Vr. en Zat., van 103 uur. Adres: Antonie Duyck- straat 77. CYR Meisje, van 94 uur. Beets- in klein gezin van 8.30 laan 224, Rijswijk. Net Meisje gevraagd voor de morgenuren, 3 a 4 keer per week, kl. gezin. Tamarinde- straat 65, bij de Larix- laan,CYK Net Dagmeisje gevr. in klein gezin van 8.30 3 uur. Zondags vrij. Aahm. na 7 uur, L. v. N. O. Einde 444, Voor burg CYE Gevr. een net Dag meisje v. 92 u., v. g. g. v.r in gez. v. 2 pers. Aanm. Maandag en Dinsdag Laan v. N. Q. Einde 187,VM4 Voor dir. of later gevr. h. in de huish. of meis je van 8.30 tot 4, met middagmaal. Duinweg 17a, Tel. 553172, G2 Gevraagd omgev. van Alkemadelaan, besch. R.K. jongedame als secretaresse van han delsman (kantoor aan huis) en tevens als as sistente van zijn vrouw (bij kleine kinderen). Uitv. soil, met foto en opg. van verl. sal. on- Wa. der lett. DEL bur. v dit blad. Net Dagmeisje gevr. niet beneden 20 j„ v. 9—1 u le v. d. Bosch straat 25. Gevraagd R.K. Werk- ster, voor 1 dag in de week. Aanm. Rijk- lof v, Goensstraat 34 Gevraagd net Meisje. fpe’sie- zelfst. kunnen- van 9 tot 4 uur. Leef tijd 14—16 jaar; Aan melden tuss. 67 uur. A Vermalen, Mient no. 142.- -x Verstelnaaister gevr. om bij zich aan huis te verstellen. Br. o. lett. DKN bur. blad. Gevraagd in klein ge- zin flink Meisje, v. g. g. v„ van half 9 tot 4 uur, Zondags vrij. Aanmelden tusschen 6 en 10 uur: van Aers- senstraat 63.CWG Net Dagmeisje gevn van 9 tot 3 uur, in kl. gezin. Aanmelden Zon- dag na 11 uur ’s mor gens: de Genestetlaan no, 234,DGG Gevraagd een R.K. Meisje voor 2 ochten den per week van 9 tot 12 uur voor huis- én naaiwerk. Brieven lett. DGE bur, van dit blad Gevraagd een keuken- werkmeisje van 8 tot 8 uur. Aanmelden Zon- dag na 1 uür. Mevr. Waalsdorperweg Smit, Brusselschelaan 8. Telefoon 551,851. Gevraagd voor direct Meisje, 18 jaar, van 9-2 uur. Goed loon. Aanm. hedenavond 79 uur: kinderen. Laan van N. Cornells Speelmanstr. no. 25. DFV GevraagdDagmeisje v. 8.30 tot 3 uur, Zon dags vrij, of werkster Dinsdag-, Donderdag en Zaterdagmorgen eri bovendien Donderdag middag. Aanmelden: v. Weede van Dijkveldstr. no. 105, DFS Gevraagd flinke nette Dienstbode voor dag en nacht, 20 5 25 jaar, zelfstandig kunnende werken, v.g.g.v. Aan te melden na 7 uur Apel- doornschelaan 4, DFN Gevraagd bij Dame al leen nette Werkster v. Maandag en Donder- dag van 912 uur. Meisje Adres: Aucubastr 64. Gevraagd net, rustig. Gevraagd beschaafd Meisje, of meisje zelfst kunnen- Juffr., boven 20 v. huish. ook k. verstellen klein gezin <3 pers.), werkster aanwezig Aanmelden Maandag 3i —5 u en Maandagav. na 7 u Delftschelaan 56. Telef. 331288. DKG Gevraagd fl. en vlug lett TP2 bur, blad Meisje, van half 9 tot Flink half 3 Zondags en dag. vraagd, p w vrij. Van g.g.v. 3 l_. Goed loon of werkvr. Aanmelden voor 4 halve dagen. Vlinoenvancerslaan 20 Gem. Zijkamer te huur met v. w. en opklapbed voor dame b.b.h.h. Van Swietenstraat 83A I. Te huur mooi kabinet aan straat. Alleen voor slapen. Prijs /2.50 per week. Tasmanstr, 138. Aangeb. gr. ongem. kamer m. ineenloopend slaapvertr., kasten, bal- con, v. w„ gasaansl., 2 mm. y. Jul. van Stol- bergpl. voor d. of h., cer1 PG- of G- f 17.50 per mnd. 1 bl. Te huur gez. gem gr. Z?2n$e Vü°rkamer m. sl.kabinet, v. w ra, gasten, ie étage, met pension Witte de With straat 9,BXP Tëhüür ruime gest. met serre en keuken, in omgev. Brakelstraat 53. Zit-Slaapkabinet Z1161 Pensi-in, ■egen 15 Nov. c v v w Siadhoudei’splein huur een keurig -t voor net- Perhmaandb Tn Micr°scoop. van Soïmsstr regen elk aann- bod Bezhoutkwart 2pkoopeM- Ke' lentijnstr. ikwart.lteistraat 16, vóór 8 u. 1771338 Okkernootstraat Tel. 33.04.04. Bontmantels. omstandigheden particulier te koop 1 nwe. Pantherbeaver jas maat 44 1 nwe. Squenlin-gris jas m. 42. Tegen spntprijs. Geen kooplieden. Paets v. Troostwijkstr. 23 (bij de Broeksloot). Ook Zondag v, 125~ Te koop van particu- -i“ wegens vertrek, twee nieuwe donker eiken 1 edikanten, lits- jumeaux, met bedde, goed Spotprijs 50. Br. onder lett. MIX. bur. van dit blad. Te koop 1 paar dames schoenen maat 3740, Winterjas kl maat, bej. persoon, 1 p. wa- -- terdichte beenpijpen, “aurdkachels, Fornui- Steynlaan 44 MGH J-«—»- Te koop matr.pak. 1. br. en jekker, z.g.a.n., 67' jaar, compl Chemisch Analyst, in bezit van Handels- Mulo-diploma, wil de avonduren productief maken. Laboratorium werk. administratief Flink Dagmeisje gevr. voor weekdagen, 94 -r x u Mevr. Bijleveld, van Net Meisje joekt^tegen Bleiswijkstraat H9 Gevraagd een Juffr., om s avonds na 6 uur, een paar uur p. w., lichte bezigheden te verrichten. Br. ond lettA DIF bur. blad. Dagmeisje gevraagd v. half 9 tot half 5 in kl gezin. Zondags vrij. Hoog loon, v. g. g. v. Aanml’s avonds na 7 uur. Waalsdorper- weg no, 28.DIA Gevraagd Dagmeisje V.g.g.v. Aanmelden des avonds 89 uur: Bil derdijklaan 29, Voor burg. DKS Werkvrouw gevraagd, ongeh. m. 1„ door vak man, genegen om eens per Lij loon. Onttrek brug Br. ond DHS blad K u_.gü 'iet Meisje voor den Woensdag morgen van 9—1 uur. pnvnr Vraagt referenties hedenav. v. Kuys, CAG Administrateur heeft nog eenige ochtenden ter beschikking voor het bijhouden van ad- ministraties. Br. letters huiswerk te houden. BYP bur. van dit blad H.H. Kappers. B. z. a. volslagen - bediende Heerensalon. Br. lett. CVB bur. van dit blad Meumelmaker b. z. a. voor alle voorkomende reparaties aan meubels Dagmeisje gevr. en andere soorten tim- van half 9 tot half 1, of merwerk. W. Ceelen, voor Zondags 2 nette suppoosten. Leeftijd niet beneden 20 jaar. Loopjongen gevraagd voor direct, liefst met fiets. Marie Arnouts, Laan v. Meerdervoort 299A. Aanmelden iede- ren dag 68 uur, DIY Rijwielherstellers. Halfwas gevraagd voor direct. M.‘Lups, van Koetsveldstraat 64, in Spoorwijk. DIL Loopjongen gevraagd P. Mars en Co., Spui- straat 40, Den Haag. Buffetchef gevraagd, voor direct, best café. Borg kunnende storten Aanmelden: v. d. Ven- nestraat 57. DIG huur ruime 1 kamer met serre gebruik 1 nette rustige van P Gemj f te huur meisje, v.g.g.v. van 8.304 uur. Wasch buitenshuis. Hoog loon. Mevr. Rulman, Zee kant 109. Scheveningen Tel, 557665. CZC Net Meisje gevraagd in gezin zonder kinderen. 16 a 18 jaar, van half 9 tot half 1 of flinke werkster, Woensdag en Zaterdag, tot 3 uur, v. g. g. v. Adres: W. dé Zwijgerlaan 107. DBE Gevraagd Dagmeisje van 9—1 (Vrijdag 4) of werkster Conditie nader overeen te ko men. Vondellaan 11, Rijswijk CZY Gevraagd net voor heele dagen, ko ken geen vereischte. Goed loon, per 1 Dec. Van Alkemadelaan 336 Gevraagd net handig meisje, van 9 tot 2 u., v.g.g.v. Hoog loon. Aanmelden: v. Heutsz. straat 24, Bez.h.kw. Kweekerij. In druk- beklahte tuinbouwzaak Wordt Compagnon-op- jjVr volger gevraagd. Liefst Br- tett. BXC bur werk, thuiswerk of iets bekend. Uitvoerige br. onder letters DHB bur. van dit blad, Particulier gezocht als depóthouder en inkoo- per, bij voorkeur tele foon aanwezig. Br. let- ters CZB bur. v. d. bl. Gevraagd Loopjongen pl.m. 16 jaar. Banket bakkerij J. v. d. Wolf, Prinsestraat 122 CYF Reparateur(trice) ge. -J voor kleer makerij thuiswerker, met alle voorkomende reparaties op de hoog- B. z. a. net accuraat, 1 persoon m. vrije avonden en Za- terdagmiddag, voor in- Gevraagd een handig casso’s en dergelijke werkzaamheden. Brié- vep onder letters DDR bur. van dit blad. Flink Persoon (Neder lander) biedt zich aan, onverschillig wat, van goede getuigen voorz. Brieven onderin letters AFI bur, van dit blad Kleermaker b.z.a. Costuum, keeren 17.50 piekfijn. Winterjas Vogelkersstraat keeren 15 Beter werk Alle veranderingen spoedig, netjes en bil lijk. Hebt u een jas of eld mantel, wij maken een iryó kinderjas er uit vanaf ƒ3.50. Hobbemastraat no 136 CCV Schilders b.z.a. Huis eigenaren, vraagt vrij blijvend prijsopgaaf, voor vakkundig schil derwerk, plafonds wit ten,- vanaf 1. J de Kuijper, Harderwijk- straat 45. Telef. 335403 Kleermaker b.z.a. voor het keeren, repa reeren, vermaken van Dames- en Heeren- kleeding. Jas keeren f 10, costuum 15. J. H. Zoutendijk, Jacob Catsgtraat 228, MXH Stoffeerder b. z. a. Stofféeren van meu bels, reparaties enz. Billijk. Behangen 15 ct. Per rol met bijlevering Papier. Daltonstraat 1. Telef. 33.62.69. PAF Gepensionn. Militair met laag pensioen, zoekt een werkkring als bijverdienste, als portier of controleur. Brieven onder letters DCN bur. van dit blad wandelwagen, den op kogels loopen- iuis. Geen opkoopers. boekenkasten. lier. Westeinde 61-61A Tel, 395823, MVF Stoffeerder! vraagt te koop, diverse spring- veeren in alle maten, aroote en kleine par- Aanb. Nieu- Schoolstraat 36A of Tel 110422 BZZ Wij koopen geheele en gedeelte inboedels, naaimachines, kantoor meubilair, haarden, kachels en fornuizen, koop in prima "staat ook defecte. Record- wandelwagen, 1 pijjzen. J W. Heijstek model, als nieuw "bei- Westeinde 255. Telef. 1 395641,ANM de. Isingstraat 77. BVI Te koop gevraagd een wandelwagentje met verstelb. handel, beige of wit, moet beslist prima en niet bescha digd zijn. Br. lett. AVL bur. v. d. blad of tel. 392693. Salamanders En toch ^as Br' m®t °mschrij- betalen wij meer voor kleine en groote Sala manders, Kachels, Brieven onder lettera W2, bur. van dit blad. Juffrouw, 33 j„ zoekt betrekking als huis tegen 15 December of 1 Januari, ‘liefst Den Haag of omgeving. Brieven onder letters B3, bur. van dit blad. Juffrouw, R.K., 37 jaar, b. z. a. voor een zelf standige betrekking in de huishouding, intern met 15 December of 1 Januari. Brieven lett. TR2, bur. van dit blad

Haagsche Courant | 1941 | | pagina 3