20 BUITENGEWONE LEDEN. Fred. Galand, oud-archivaris van Hulst, adj.-commies bij liet Rijks- archief. J. de Emmery, te 's-Gravenzande. Mr. A. E. H. Goekoop, advocaat en procureur. Jhr. P. O. H. Gevaerts van Simonshaven, hofmaarschalk van wijlen H. M. de Koningin, lid van den gemeenteraad. L.J.J. Hageraats, professor aan het Seminarie Hageveld teVoorhout. W. Jansen, idem te Voorhout. Dr. R. Krul, medicinae Doctor. J. C. VAN DER MUELEN. A. A. Vorsterman van Oyen, directeur van het genealogisch- heraldisch archief. A. J. Servaas van Rooyen, gemeente-archivaris en directeur van het gemeentemuseum. Mr. J. B. J. N. ridder de van der Schubben, raadsheer in het gerechtshof. Jhr. Mr. J. H. Hora Siccama, referendaris bij het departement van Buitenlandsche zaken. A. 0. baron Snouckaert van Schauburg, gep. majoor der huzaren, directeur van het Huis Archief en van de Bibliotheek van H. M. de Koningin. Jhr. C. A. van Sijpesteijn, lid van den Hoogen raad van adel, lid van den gemeenteraad. J. Tideman, secretaris van het koninklijk instituut van ingenieurs, hoofdcommies bij de koninklijke bibliotheek. L.Wichers, gep.kapitein, schoolopziener in het arrondissement Delft. Mr. A. de Wit, oud-hypotheekbcwaarder. P. Zwart, rector in het R. C. ziekenhuis van den H. Johannes de Deo. Mr. J. E.van Someren Brand, advocaat en procureur te Amsterdam. O. graaf van Bylandt. H. J. C. de Charro, papierhandelaar, lid van den gemeenteraad. R. H. Driessen, oud le luitenant der Infanterie. J. F. Dijckmeester, controleur der gemeentebelastingen. J. van Erven Dorens, kapelaan. W. VAN DER EnDT. J. Th. A. Heyligers, deken en pastoor. W. H. M. Huart, hoofd-commies a/h Ministerie van Marine. E. Kwierie, in vaste goederen en assurantiën.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1892 | | pagina 96