r XXXVIII BANK VAN KEENING. Lage Westeinde. Geopend van 9’/22 uur. Directeur: Th. J. Zandvliet. Hulpkantoren A. en B. Korte Lombardstraat. A. Geopend van 83 en 69 uur en B. van 812 en 39 uur. BRANDWEER. Kantoor Prinsestraat. Commandant: G. de Wijs. BRANDSCHELLEN. Brandschellen zijn op de volgende plaatsen aangebracht. Groenmarkt, Politiebureau. Stadhuis (binnen). Nieuwe Molstraat, hoek Wagenstraat no. 116 Kleine Groenewegje, Gemeentewerk Zieken, Politiepost. Rijswijksche weg, stallen derHaag- sche Tramwegmaatschappij. Öranjelaan, hoek Stationsweg no. 50. Van der Duynstraat, Politiepost. Boekhorst- straat, Hulppostkantoor. Koningstraat, (bewaarschool). Pompstation. Van Ostadestraat, Politiepost. Paulus Potter straat no. 136, hoek Hobbemastraat. Zuidwal, ingang Ziekenhuis. Rembrandtstraat, hoek Zuid-Buitensingel. Zuid-West-Binnensingel, Porseleinfabriek „Rozenburg”. Prinsegracht, hoek Groote Lombardstraat, Gevangenis. Luthersche Burgwal, hoek Groote Markt no. 20. Hooge Westeinde, hoek Vleerstraat, Gymnasium. Kortenboseh, hoek Slijkeinde, Openbare school. Loosduinsche brug, Politiepost. Loosduinsche weg, Sluiswachterswoning. Gasfabriek, Portierswoning. Veenkade no. 88, hoek Da Costastraat, Tollensstraat, hoek Bilderdijkstraat no. 18. Aschstaal. Westerbaenstraat, P oli tiepost.Witte de Withstr. hoek Van Diemenstraat no. 2. Van Diemenstr., hoek Van Speykstraat no. 176. Zoutmanstr., hoek Prins Hendrikplein A A -3Ï3

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1893 | | pagina 41