Mijne Heeren VERSLAG van den toestand, en van de werkzaam heden der Vereeniging Die Haghe”, loopende van 18 April 1891 tot het einde van September 1892. Zooals aan de meesten Uwer uit de toezending van het Haagsch Jaarboekje voor 1892 reeds is gebleken, is aan het voornemen van het bestuur, om dat werk als orgaan onzer vereeniging aan te nemen, gevolg kunnen gegeven worden. De eigenaar dezer uitgave, onze Voorzitter, tevens redacteur van het Jaarboekje, werd daartoe belangeloos bereid gevonden, en blijft zich met de redactie belasten. Een gedeelte van den tekst van genoemd werk bevat nu voortaan het jaarlijksch verslag van den toestand, en van de werk zaamheden onzer vereeniging, de naamlijst der leden en verdere oflicieele mededeelingen van het bestuur, en wordt u gratis toegezonden. Het aantal leden is voortdurend toenemende, en bestaat thans uit4 eereleden, 31 werkende leden, 28 buitengewone leden en 8 correspondeerende leden, terwijl er ééne donatrice en twee donateurs zijn. Op de bestuursvergadering van 17 Maart werden tot werkende leden benoemd de Heeren F. de Bas, Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland, R. H. Driessen (vroeger buitengewoon lid), W. van der Endt (vroeger buitengewoon lid), 0. F. Gijsberti Hodenpijl, Dr. C. Hofstede de Groot, W. J. Huygens, P. Louwerse, J. Mar- gadant, C. H. Peters, M. A. Reiss, en M. G. Wildeman (vroeger buitengewoon lid)tot correspondeerende leden de Heeren J. J. Graaf te Ouderkerk aan den Amstel en A. F. Beurde te Roermond tot eerelid de Heer A. A. Looyen, directeur van het Koninklijk Penningkabinet. Als buitengewone leden zijn toegetreden de Heeren G. G. W. van den Bergh, J. J. Ninck Blok, Dr. A. Bredius, W. 0. van Dussel- dorp, J. C. Gijsberti Hodenpijl van Hodenpijl, Mr. C. A. van der

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1893 | | pagina 81