15 ’s-Gravenhage, S October 1892. Ten slotte zij aangestipt. dat onze Voorzitter, met machtiging van het Bestuur der Vereeniging op de Sporttentoonstelling heeft ingezonden de vier jaargangen van het Haagsch Jaarboekje, met het oog op enkele daarin voorkomende stukken omtrent, vroegere Sport. Een toelichtende lijst gaf een overzicht dier stukken. De redacteur was zoo gelukkig daarmede in Groep o, algemeene literatuur, de bronzen medaille te behalen, welke de Heer Servaas van Rooijen, op den bekroningsdag, 1 October, eigenhandig, met het diploma, in ontvangst heeft genomen. Met deze heuchelijke mededeeling meenen we, dat ons verslag waardig wordt gesloten. Nassau. Zij weet hoe Uwe Koninklijke Hoogheid, het voorbeeld volgende der edelsten van Uw doorluchtig Geslacht, ’s-Gravenhage steeds een warm hart heeft toegedragen, en in ontelbare weldaden die liefde getoond heeft. Dankbaar mag zij dan ook Uw gevierden naam plaatsen aan het hoofd harer weldoeners. Daarom nadert genoemde vereeniging eerbiedig tot Uw zetel om Uwe Koninklijke Hoogheid hare gelukwenschen over te brengen in Haar Gouden Huwelijksfeest. Spare de goede God Uw Konink lijke Hoogheid nog vele jaren voor Haren doorluchtiger! Gemaal en Haar vorstelijk gezin, voor het heil harer onderdanen, voor het geluk ook van ons Vaderland en in ’t bizonder voor den bloei van de aloude zetelstad der Oranjes. Het Bestuur der Vereeniging. (volgden de handteekeningen.)

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1893 | | pagina 90