I 20 BUITENGEWONE LEDEN. G. G. W. van den Bergh. 1892. Mr. J. E. van SomerenBrand, advocaat en procureur te Amsterdam. aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. Fred. Galand, oud-archivaris van Hulst, adj.-commies bij het Rijksarchief R. H. Driessen, 1892. W. van der Endt, Volontair aan het Oud-Archief der gemeente ’s-Gravenhage, 1892. J. de Fremery, te ’s-Gravenzande. Jhr. P. O. II. GevAerts van Simonshaven, hofmaarschalk van wijlen II. M. de Koningin, lid van den gemeenteraad. Mr. A. E. H. Goekoop, advocaat en procureur. Dr. C. Hofstede de Groot, Onderdir. v. h. Kon. K. van Sch. (Mauritshuis) 1892. L. .1. .1. Hageraats, prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. C. F. Gysberti Hodenpijl, 1892. W. J. Huygens, 1892. W. Jansen, prof. Dr. R. Krul, medicinae Doctor. 1’. Louwerse, 1892. J. Margadant, 1892. J. C. van der Muelen. A. A. Vorsterman van Oyen, directeur van het genealogisch- heraldisch archief. C. II. Peters. Rijks-bouwmeester, 1892. M. A. Reiss. Directe.ur-generaal v. h. Zeebad Scheveningen, 1892. A. J. Servaas van Rooljen, gcmeente-archivaris, en directeur van het gemeentemuseum. Mr. J. B. .1. N. ridder de van der Schueren, raadsheer in het gerechtshof. Jhr. Mr. .1. H. Hora Siccama, referendaris bij het departement van Buitenlandsche zaken. A. G. baron Snouckaert van Schauuurg, gcp. majoor der huzaren, directeur van het Huis Archief en van de bibliotheek van 11. M. de Koningin. Jhr. C. A. van Sijpesteijn, lid van den Hoogen raad van adel, lid van den gemeenteraad. (Sedert overleden.) L. Wickers, gep. kapitein, schoolopziener in hetarrondissem. Delft. Mr. A. de Wit, oud-hypotheekbewaarder. M. G. Wildeman, 1892. P. Zwart, rector in het R. C. Ziekenhuis van den 11. Johannes de Deo.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1893 | | pagina 95