198 KBONYK. 14 Jan. ■1893. 20 24 6 9 1 Maart 12 15 Maart 26 28 1 April 21 23 10 16 27 •17 •18 5 9 25 31 •1 Febr. H. M. de Koningin-Regentes bezoekt de Fransche Opera (Lohengrin.) J. Ph. Koelman, schilder en beeldhouwer, overleden. Optocht van werkeloozen (geen 100): deputatie bij den burgemeester toegelatcn. H. M. de Koningin-Regentes bezoekt de Hollandsche Schouwburg (Vriend Fritz en Paternoster.) II. Pander, industrieel, overleden. De restauratie van de Vierschaar aangevangen. De hoofdingang gesloten. Vernieuwde optocht der werkeloozen naar het Raadhuis. Adres aan den Burgemeester. De Koningin-Regentes bezoekt het Diligentia-concert. Uitvoering «Oranjebond» in het Geb. v. K. en W. De Hertogin van Albany brengt met hare kinderen een bezoek aan de beide Koninginnen. Billet «.Schrijf toch riet ’s-Hage» in de wachtkamer van het Postkantoor een plaats aangewezen. Er meldt zich een zwerver, Ingenieur, spiekende 7 talen, aan bij het toevluchtsoord voor dakloozen Zware storm van Z. West naar N. West. De Koningin-Regentes bezoekt de Roll. Opera. M. A. Reiss, Directeur-Generaal van het Zeebad Scheveningen, overleden. Leggen van den eersten steen voor de nieuwe R. C. Kerk in de Hobbeinanstraat. Opening der tentoonstelling, en wedstrijd van kunstbloemen enz. in den Dierentuin. .1. W. Scheltus, lid v. d. Gemeenteraad overleden. II. M. de Koningin-Regentes bezoekt het R. C. Weeshuis in de Warmoezierstraat. .1. van Reijerdam, Oud-Referendaris van Binnenl. Zaken, overleden. .1. P. Hofstede, Hoofd-Directeur der Posterijen, overleden. Stille week. Tooneelvoorste.Ilingen in het Gebouw v. K. en W., en in het Casino niet geschorst. Clara Belinfante, aet 76, overleden. Huwelijk van Mr. J. G. Gleichman. Pesident der 2e Kamer, met Mej. Cort van der Linden. 80e jaarfeest van Dr. C. W. Vinkhuyzen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1894 | | pagina 324