Y ’s-Gravenliaagsche Peiision-Maatschappij. -- Fonteinen. -- LX VII wijlen Mr. C. A Directeur: 0. KRULDER, Kantoor Nassaulaan 10, ’s-Graven/iayc. op liet Binnenhof ter herinnering aan Graaf Willem II, Stichter van ’s-Gravenhage in '1250, en op het Bankaplein. Een drinkbron ter nagedachtenis van wijlen Mr. C. Vosmaer in de Scheveningsche boschjes bij de tweede Kin derspeelplaats, tegenover Zorgvliet. Op het Binnenhof voorts de Trèveszaal, de Groote of Ridderzaal, viilc/airement de Loterijzaal, de Verga derzalen der Eerste en der Tweede Kamer van do Staten-Generaal. Het Huis ten Bosch in het Haagsche Bosch. Voor familiën die de voorkeur geven aan een deftig, rus tig verblijf, boven het woelig hotelleven, verdienen de hui zen dezer Maatschappij bijzondere aanbeveling. Deze huizen toch kunnen, wat comfort, bediening, goede keuken en kelder betreft, de vergelijking doorstaan met alle hotels van den eersten rang; zij worden voortdurend bezocht door de eerste familiën van Holland, zoowel als van het buitenland, waarvan de beste referentiën aanwezig zijn. De ligging dezer huizen in de nabijheid van de Scheve- ningsche boschjes en het Haagsche boseb, in het meest ruime gedeelte der Residentie maakt deze geschikt voor Zomer- en Winterverblijf. De onmiddellijke nabijheid van de halten van paarden- en stoomtrams, maakt het' verkeer met het centrum der stad en het Scheveningsche zeestrand gemakkelijk. Door bovenstaand adres worden gaarne op aanvrage ver-1 strektde platte gronden der huizen, algemeens voorwaar den en prijzen der kamers. In deze, prijzen zijn verwarming en verlichting inbegrepen, zoodat van hooge bijrekeningen, die het verblijf in de meeste hotels zoo kostbaar maken, geen sprake kan zijn. j,

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1894 | | pagina 74