27 heraldisch archief, te Oisterwijk. C. H. Peters, Rijks-bouwmeester. F. J. G. ten Raa, Kapitein b/d Staf der Infanterie. Kabinet van Schilderijen. L. H. de Grijs, Bibliothecaris Administrateur v. d. Schouwburg. L. J. J. Hageraats Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. L. Hardenberg, Mr. J. E. Heeres, Adj.-Archivaris bij het Rijks-Archief. D. F. van Heijst, Letterkundige. van het Gen. Heraldisch J. D. G. van Epen. .1. de Fremerij, te ’s-Gravenzande. ,lhr. P. O. H. Gevaerts van Simonshaven, Hofmaarschalk van wijlen II. M. de Koningin, Lid van den gemeenteraad. Jhr. Mr. W. Th. Gevers Deynoot, Secretaris der Kamer van Koophandel. A. P. Godon, Oud-Wethouder. Mr. A. E. H. Goekoop. .1. J. Graaf, Deken en pastoor te Ouderkerk a/d Amstel. Dr. C. Hofstede de Groot, Onder-directeur van het Koninklijk C. F. Gijsberti Hodenpijl, Bestuurslid Genootschap »de Nederl. Leeuw.” Jhr. J. P. E. Hoeufft van Velsen, Intendant der Koninklijke Paleizen. .1. Hoogwerf, Directeur der Openbare Reiniging. W. J. Huijgens. W. P. H. Jansen, Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. P. de Josselin de Jong, Kunstschilder. Mr. Th. H. der Kinderen, Oud lid van den Raad van Neder- landsch-Indië. D. E. C. Knuttel, Rijksbouwmeester. Dr. R. Krul, Med.-Doctor. P. Louwerse, Letterkundige. J. Margadant, Hoofdcommies a. h. Depart, van Waterstaat enz. H. W. Mesdag, Kunstschilder, Ph. Verhagen Metman, Burgemeester van Rijswijk. Mr. P. A. E. N. van Meurs, Commies bij het Rijks-Archief. J. H. A. Mialaret, Directeur v/h Museum van Kunstnijverheid. Th. Morren, Ambtenaar bij het Rijks-Archief. M. Mouton, Boekdrukker en Uitgever. J C. van der Muelen, voorzitter van het Gen. Herald. Genoot schap „de Nederl. Leeuw.’’ A. A. Vorsterman van Oven, Directeur van het genealogisch-

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1895 | | pagina 107