29 L. N. Bokking, Emeritus pastoor. Coblenz. R. P. van den Bosch, Commies bij het Departement van Koloniën. Mr. J. E. van Someren Brandt, Advocaat en Procureur. Dr. A. Bredius, Directeur van het Koninklijk Kabinet van Schil derijen, P. A. de Bruin, Pastoor te Loosduinen. Mr. C. H. Star Busmann, Raadsheer in het Gerechtshof. O. Graaf van Bijlandt. Mr. L. M. Rollin Couquerque, Advocaat en Procureur. .1. van Erven Dorens, Pastoor der Kerk v/h. II. Hart van Jezus. W. C. van Dusseldorf. Mr. Th. G. van Eck, Advocaat en Procureur. G. J. H. van Eelders, gep. kapt, der infanterie. G. A. Franses. .1. F. L. Frowein, Architect. .1. P. Gallenkamp, Pastoor te Poeldijk. L. Hanau, Ie Luitenant der Artillerie, den Helder. Mejuffrouw S. C. Heppener. Mr. C. J. A. Heijdenrijck. Lid van den Raad van State. Mgr. J. Th. A. Heijligers, Kanunnik, Deken, Pastoor. Geheim- Kamerheer van Z. H. den Paus. J. C. Gi.isberti Hodenpijl van Hodenpi.il, kapitein der genie, te Naarden. W. H. M. Huart, Hoofd-commies bij het Departement van Marine. Mevr, de Wed. Huijgens, geb. de Mauregnault. 11. W. Iserief. W. C. Jeltes, oud district-commissaris W. 1. Mr. C. A. van der Kemp, Lid van Gedeputeerde Staten, van Zuid-Holland. A. O. van Kerkwijk, Volontair Kon. Penning-Kabinet. Mevr, de Wed. de Koning Knijff, geb. van Broekhuizen. E. A. M. van der Kun, lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. .1. W. M. van der Kun, Jur. student te Leiden. H. A. Th. II. de Krui.iff, Pastoor te Rijswijk. E. C. F. de Lannoy, Consul van Rumenië. P. van Leeuwen, koopman. W. B. van Liefland Architect. C. Maat, Pastoor der St. Willibrordus-kerk. G. van Meeuwen, Adjunct-Gommies ter Gemeente-secretarie. J. A. J. M. Meulink, lid R. K. Parochiaal armbestuur. W. .1. C. Moens, te Lymington. Mr. J. P. R. N. deNerée van Babberich, Lid v. d. Raad van State.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1895 | | pagina 109