X T T -- XXXVII BANK VAN LEENING. Lage Westeinde. Geopend van 9i/s2 uur. Directeur: Th. J. Zandvliet. Hulpkantoren A en B. Korte Lombardstraat. A. Geopend van 83 en 6—9 uur. B. van 8Vs12 en 39 uur. BRANDWEER. Kantoor Prinsestraat. CommandantG. de Wijs. BRANDSCHELLEN. Brandschellen zijn op de volgende plaatsen aangebracht. Groenmarkt, Politiebureau. Stadhuis (binnen).— Nieuwe Molstraat, hoek Wagenstraat no. '119. Kleine Groenewegje, Gemeentewei-!’. Zieke, Politiepost. Rijswijksche weg, stallen der Haag- sche Tramwegmaatschappij. Stationsplein, Politiepost. Van der Duynstraat, Politiepost. Boekhorst- straat, Hulppostkantoor. Koningstraat no. 481. Van Ostadestraat, Politiepost. Paulus Potter straat no. 136, hoek Hobbemastraat. Zuidwal, ingang Ziekenhuis. Z11id-Buitensingel.no. 253E. Zuid-West- Binnensingel, Porseleinfabriek «Rozenburg.»Prinsegracht, hoek Groote Lombardstraat, Gevangenis. Groote Markt Schuttersraad. Hooge Westeinde, hoek Vleerstraat, Gym nasium. Kortenbosch, hoek Slijkeinde, Openbare school. Loosduinsche brug, Politiepost. Loosduinsche weg, Sluis wachterswoning. Gasfabriek, Portierswoning. Veenkade no. 88, hoek Da Gostastraat. - Tollensstraat, hoek Bilderdijkstraat no. 18. Aschstaal. Politiepost Laan van Meerdervoort. Westerbaenstraat, Politiepost. WittedeWithstr. hoek Van Diemenstraat no. 2. Van Diemenstr., hoek Van Speykstraat no. 176. Zoutmanstr., hoek Prins Hendrikplein no. 1. Laan van Meerdervoort no. 84, Diaconessenhuis.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1895 | | pagina 45