20 voor de Bestuur, bestaande uit N A A M L IJ S T. BIJLAGE B~. Agenda der Vergadering. Vereeniging „DIE HAGUE.” Constitiieerende Vergadering der Regelings-Commissie nuygeiis-Tentoonstelling. Na een inleidend woord van den Voorzitter der Vereeniging „die Haghe.” en na het overgeven van den Voorzittershamer aan den Heer Eere- Voorzitter der Regelings-Commissie, Zijne Excellentie den Minister van Binnenlandsche Zaken, zal worden benoemd a. een Bestuur der Regelings-Commissie, bestaande uit den Heer Eere-Voorzitter, een algemeen Voorzitter, tevens Voorzitter der afdeelingen, een Onder-Voorzittereen len en 2en Secretaris, en een Penningmeester. 1). een Centrale Afdeelings-Commissie; en c.g. Afdeelings-Commis- siën. Deze Commissies kiezen, na het sluiten der Vergadering van de Regelings-Commissie, zichzelve een Bestuur, bestaande uit een Onder-Voorzitter en. een Secretaris. Voor de samenstelling der Commissies h.g. zal de Eere-Voor zitter der Regelings-Commissie een voordracht aan de Vergadering doen. Verhouding der Commissies tot de Vereeniging ..DIE HAGUE! Eenig artikel. De verschillende Afdeelings-Commissies onderwerpen hare voorstellen en besluiten aan de Regelings-Commissie die daaromtrent voeling houdt met het Bestuur der Vereeniging: „die Haghe! Eere-Voorzitter, Zijne Excellentie, de Minister van Binnenlandsche Zaken. Ecre-Leden der Commissie. Jhr. Mr. V. E. L. de Stuers. Mr. J. P. Vaillant.. Leden. Mr. C. Bake, Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland, Dr. H J. de Dompierre de Chaufepié, R. H. Driessen, Dr. C. Hofstede de Groot, L. H. de Grijs, C. Gijsberti Hodenpijl. Mr. C. J. A. Heijdenrijck, D. F. van Heijst, W. P. H. Jansen, Mr. P. H. P. van Marie, M. Mouton. F. J. G. ten Raa, W. Baron Snoückaert van Schauburg. W.* P. van Stockum Jr., H. de Voogd van der Straten. L. Wichers, en M. G.Wildeman. Bestuur der Vereeniging ..Die Haghe! A. J. Servaas van Rooijen, Voorzitter. Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, Secretaris. Dr. R. Krul, Penningmeester. L. J. J. Hageraats, P. Zwart en Mr. A E. H. Goekoop. Als raadgevende leden werden uitgenöodigdDe Voorzitter der Maat schappij van Letterkunde, Leiden, De Directeur van de Koninklijke Bibliotheek, ’s-Gravenhage, Dr. J. G. R. Acquoij, Hoogleeraar. Leiden,. F. Adama van Scheltema, Amsterdam, J. C. de Marez Oijens. ’s-Gravenhage, M. Henriquez Pimentel, ’s-Gravenhage, Jhr. Mr. J. W. K. Quarles van. LTfford, ’s-Gravenhage en Dr. J. A. Worp. Groningen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 108