27 der Straaten. BIJLAGE C1. der Straaten, Jhr. C. II. C. A. ;man. W. P. van Stockum jr., II. de Voogd van van Sypesteyn, L. Wichers, M. G. Wildei Baadgevendè leden. F. Adama van Scheltema, Amsterdam, Br. W. G. C. Bijvanck, Directeur van de Kon. Bibliotheek, ’s Gravenhage, M. Henri quez Pimentel, ’s Gravenhage, Dr. J. A. Worp, Groningen. Samenstelling der Afdeelings-Commissies. Centrale afdeeling. Huish. en finantiëel beheer; Catalogus. Be bestuurs leden van ..Die Haghei'\ R. H. Driessen. Secretaris, Mr. C. J. A. Heij- denrijck. Ondervoorz. Mr. P. H. P. van Marie. Afdeeling Genealogie en Heraldiek. Mr. A. E. H. Goekoop, W. J. Huy gens, W. Baron Snouckaert van Schauburg, H. de Voogd van der Straaten. Seer.. M. G. Wildeman, Ondervoorzitter. Afdeeling Beeldende Kunst. (Ook medailleerk... muziek, voorwerpen'). Br. II. J. de Bompierre de Chaufepié. Br. C. Hofstede de Groot. Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland, Ondervoorzitter. Mr. P. H. P. van Marie. Secretaris. Jhr. C. H. O. A. van Sypestein. Afdeeling het Boek. (Handschriften, brieven, gedrukten). B. F. van Heyst. Ondervoorzitter. W. P. van Stockum jr., Secretaris. Mr. O. Bake, P. Zwart. Afdeeling Wis- en Hatuurk. (Slingeruurwerk, Levensverzekering.) R. H. Briessen, Secretaris. L. H. de Grijs. Ondervoorzitter. Dr. R. Krul, F. J. G. ten Raa. Afdeeling de Huygens'én in betrekking tot Oranje. O. Gijsberti Hodenpijl, L. J. J. Hageraats. Secretaris. Mr. J' B. J. N. Ridder de van der Schue- ren. L. Wichers, Ondervoorzitter. Huygensavond. Mr. C. Bake, Secretaris. Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland. L. H. de Grijs, B. F. van Heijst, W. P. H. Jansen. L. Wi chers, Ondervoorzitter. P. Zwart. Brvjsvraag bibliographicL. J. J. Hageraats, M. Mouton, Secretaris, W. P. van Stockum jr., Ondervoorzitter. II. de Voogd van der Straaten. UITNOOBIGINGSBRIEF. Het Bestuur der Vereeniging „Bie Haghe” is van oordeel, dat zoowel in het belang van geschiedenis, wetenschap en kunst, als in het belang onzer nationale waardigheid, pogingen moeten worden aangewend tot restauratie en vrijmaking der Bidderzaal op het Binnenhof en dat onze Vereeniging' als het ware is aangewezen, om in deze het initiatief te nemen. Baartoe zal echter niet, dan na rijp beraad mogen worden overgegaan, en daar het hier dus geldt eene zaak van bijzonder gewicht, stelt het Bestuur er prijs op, om vooraf de voorlichting van anderen te mogen ontvangen. Met dat doel heeft het Bestuur de eer, zich tot U te wenden over tuigd, dat zijne meening door U wordt gedeeld en U beleefdelijk uit te noodigen. om met de Heeren: Cremer, Heeres, der Kinderen, Margadant, Van Stralen, Wittert. de

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 115