58 C. E. A. Copes van Hasselt, 4e Luitenant. Regt. Gren. en Jagers. J. II. Coronel. J. T. Cremer, Lid van de 2e Kamer der Stafen-Gcneraal. Mr. W. Dolk. Dr. H. J. de Dompierre de Chaufepié, Dir. v/h. Kon. Penn.Kab. R. H. Driessen, Gep. Officier der Infanterie. J. de Fremerij, te ’s-Gravenzande. J. F. L. Frowein, Architect. Jhr. P. O. 11. Gevaerts van Simonshaven, Hofmaarschalk van wijlen II. M. de Koningin. Wethouder. Jhr. Mr. W. Th. Gevers Deynoot, Secretaris der Kamer van Koophandel. A. P. Godon, Oud-Wethouder. Mr. A. E. II. Goekoop. J. J. Graaf, Deken en pastoor te Ouderkerk a/d Amstel. Jon. M. J. Gram, Stenograaf bij de Staten-Generaal. Dr. C. Hofstede de Groot, Onder-directeur van het Koninklijk Kabinet van Schilderijen. L. H. de Grhs, Bibliothecaris Administrateur v. d. Schouwburg. L. J. .1. Hageraats Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. L. Hardexberg. Mr. J. E. Heeres, Adj.-Archivaris bij het Rijks-Archief. D. F. van Heijst, Letterkundige. C. F. Gijsberti Hodenpijl, Bestuurslid van het Gen. Heraldisch Genootschap »de Nederl. Leeuw.” Jhr. J. P. E. Hoeufft van Velsen, Intendant der Koninklijke Paleizen. J. Hoogwerf, Directeur der Openbare Reiniging. W. J. HuiJGENS, Comm. in effecten. W. P. H. Jansen, Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. P. de Josselin de Jong, Kunstschilder. Mr. Th. H. der Kinderen, Oud lid van den Raad van Neder- landsch-Indië. J. C. K. Klinkenberg, Kunstschilder. D. E. C. Knuttel, Rijksbouwmeester. Dr. R. Krul, Med.-Doctor. W. B. van Liefland, Architect. J. H. Lintz, Administrateur der eigendommen van Z. K. 11. Prins Albert van Pruisen. P. Louwerse, Letterkundige. .1. Margadant, Hoofdcommies a. h. Depart, van Waterstaat, enz. Mr. P. H. P. van Marle, Advocaat en Procureur.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 146