59 Kunstnijverheid. Jagers. Dr. J. Mendels, Leeraar te Sappemeer. H. W. Mesdag, Kunstschilder. Ph. Verhagen Metman, Burgemeester van Rijswijk. Mr. P. A. N. S. van Meurs, Adjunct-Archivaris bij het Rijks- Archief. J. H. A. Mialaret, Directeur v/h Museum van Th. Morren, Ambtenaar bij het Rijks-Archief. M. Mouton, Boekdrukker en Uitgever. J C. van der Muelen, voorzitter van het Gen. Herald. Genoot schap „de Nederl. Leeuw.’ J. Mutters Jk., Architect. .1. J. van Nieukerken, Architect. A. A. Vorsterman van Oven, Directeur van het genealogisch- heraldisch archief, te Oisterwijk. C. H. Peters, Rijksbouwmeester. A. Pit, Comm. Afd. Kunsten en Wetenschappen, Binnen], Zaken. F. J. G, ten Raa, Kapitein b/d Staf der Infanterie. D. M. E. DE Ridder, 'Ie Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. P. DU Rieu Fz., Bouwkundig Ingenieur. J. A. Rover, Commies Afd. Kunsten en Wetensch., Binnenlandsche Zaken. A. J. Servaas van Rooyen, Gemeente-Archivaris en Directeur van het Gemeente-Museum. Jhr. D. Rutgers van Rozenburg, Secretaris van den Hoogen Raad van Adel. D. F. Scheurleer, Bankier. F. Schiphorst, Jur. Stud, te Schiedam. W. C. Schönstedt, le Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, Raadsheer in het Gerechtshof. Jhr. Mr. .1. H. Hora Sicca ma, referendaris bij het Departement van Buitenlandsche zaken. R. A. W. Sluiter, Lid der Prov. Staten van Zuid-Holland. A. C. Baron Snouckaert van Schauburg, Directeur van het Huis Archief en van de Bibliotheek van H. M. de Koningin. W. Baron Snouckaert van Schauburg, Mr. O. W. Star Numan, Griffier le kamer Staten Generaal. H. T. van Steeden. II. de Voogd van der Straaten, Hzn., Boekhandelaar. Jhr. C. W. A. van Sypesteijn, Oud Rentmeester van het Kroon- Domein. R. Tissot, Oud-Burgemeester te Arnhem.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 147