60 Mr. W. N. C. Baron van Tuyll van Serooskerken, Burgemeester van Voorburg. Mr. H. A. van de Velde, Burgemeester van Loosduinen, Mr. Alex VerHuell, te Arnhem. A. W. P. Weitzel, Oud-Minister van Oorlog. L. Wickers, Schoolopziener in het arrondissement Delft. M. G. Wildeman, Redacteur van het Gen. Her. Maandblad »de Nederlandsche Leeuw”. J. L. Wouters, Prof. a. h. Seminarie Hageveld te Voorhout. W. E. A. Wuppermann, Luit.-Kol. b. d. Gen. Staf. Ph. ZlLCKEN. Kunstschilder. P. Zwart, Rector in het R. K. Ziekenhuis van den H. Joannes de Deo. BUITENGEWONE LEDEN. B. P. Aalberse, Kapelaan der Kerk v. h. II. Hart. Hobbemastraat. H. E. DE Baan, Architect te Scheveningen. Mr. G. Bake, Referendaris bij den Raad van State. Mr. P. M. Beelaerts van Emmichoven. R. F. 0. Baron Bentinck tot Buckhobst, Gep. Majoor der Huzaren. R. F. G. Baron Bentinck van Schoonheten. Commies der Posterijen. G. G. W. van den Bergh, Regent R. K. Ziekenhuis. Jhr. A. J. H. L. Binokhorst tot den Binckiiorst. S. Bleeker, Kapelaan te Rijswijk. 11. P. van den Bosch, Commies bij het Departement van Koloniën. Dr. A. Bredius, Directeur van het Koninklijk Kabinet van Schil derijen, P. A. de Brüijn, Pastoor te Loosduinen. Jhr. J. E. von Bulow, Commies der Posterijen. J. F. M. Busch, Kapelaan St.- Jacobskerk. Parkstraat. Mr. C. H. Star Busmann, Raadsheer in het Gerechtshof. Mr. L. M. Rollin Couquerque, Adj. Commies Min. van Oorlog. Adv. en Procureur. J. van Erven Dorens, Pastoerder Kerk v/h. H. Hart van Jezus. W. C. van Dusseldorf. Mr. Th. G. van Eck. Advocaat en Procureur. G. J. II. van Kelders, gep. kapt, der infanterie. Jhr. Mr. C. H. C. Flugi van Aspermont. J. W. van Franck, Ie Luit, bij de dd. Schutterij. G. A. Franses. J. P. Gallenkamp, Pastoor te Poeldijk. J. J. de Graaf, Prof., te Hageveld. C. A. Hammer, pastoor te Hillegersberg.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 148