61 Mejuffrouw S. C. Heppener. Mr. G. J. A. Heijdenrijck, Lid van den Raad van State. Mgr. J. Th. A. Heijligers, Kanunnik, Doken, Pastoor. Geheim- Kamerheer van Z. H. den Paus. J. C. Gijsberti Hodenpijl van Hodenpijl, kapitein der genie, te Naarden. W. H. M. Huart, Hoofd-commies bij het Departement van Marine. Mevr, de Wed. Huijgens, geb. de Mauregnault. Joh. Huygens. Gep. Kapitein der Infanterie. H. W. Iserief. W. C. Jeltes, oud distriet-commissaris W. I. Mr. C. A. van der Kemp, Lid van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. A. O. van Kerkwijk, Ambtenaar bij het Kon. Penning-Kabinet. F. M. G. Kersbergen, Kapelaan van de Cathedr. Kerk te Haarlem. Mevr, de Wed. de Koning Knijff, geb. van Broekhuizen. C. Krulder, te Oud-Clingendaal onder Wassenaar. E. A. M. van der Kun, lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. J. W. M. van der Kun, Jur. stpdent te Leiden. H. A. Th. H. de Kruijff, Pastoor te Rijswijk. E. C. F. de Lannoy, Consul van Rumenië. P. van Leeuwen, koopman. Ch. L. Levoir, werkzaam aan de Bibliotheek van H. M. de Koningin. N. Louridtz, Kapelaan der Kerk van het H. Hart van Jezus. C. Maat, Pastoor der St. Willibrordus-kerk. J. W. Menso, ambtenaar ter Secret, te Voorbuig. J. A. J. M. Meijlink, lid R. K. Parochiaal armbestuur. W. J. C. Moens, te Lymington. Mr. J. P. R. N. de Nerée van Babbericii, Lid v. d. Raad van State. L. U. Rengers van Naerssen. Mr. C. F. J. van Niekerken. Mejuffrouw E. A. A. Ninck Blok. J. J. Ou dewater, Kapelaan der St. Jacobuskerk. M. Henriquez Pimentel, adviseur bij het Depart, v. Binnen 1. Zaken. A. J. H. van Rijn, lid van de Kamer van koophandel en fabrieken. Th. P. C. Sarter, Pastoor te Haarlemmermeer. A. W. Sciiolte, Pastoor der St. Jozephskerk. A. J. B. W. Schreul Rector te Tubbergen. I). II. Senator, Notaris. N. J. Smeülders, Deken en Pastoor te Warmond. C. Smulders, Lithograaf. Jhr. W. C. Snoeck, Kapitein der artillerie.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 149