3 21 Jan. 23 24 25 26 27 4 12 13 •19 T> 25 28 2 Febr. Wolff en Aagje Deken, ter begraafplaats: Ter Na volging te Seheveningen. De eerste boom geplant op den Princessewal, na zijne totale ontbooming eenige weken te voren. Vernieuwde storm uit het Noord-westen, waardoor wederom schade aan de visschersvloot te Seheveningen wordt toegebracht. De Heer W. P. van Stockum herdenkt zijn 85en verjaardag. Kameraadschappelijk diner in den ouden Doelen van officieren en oud-officieren v. h. Ind. leger, ter her innering aan het innemen van den Kraton op Atjeh 24 Jan. 1874. Ds. S. C. Adama van Scheltema te Amsterdam, Hage naar van geboorte, onvermoeid strijder voor al wat goed en recht is, herdenkt zijn 80en verjaardag. Aanbieding van een hulde door oud-leerlingen a. d. Heer L. Chatelain, oud-leeraar in de Fransche taal en letterkunde a. d. H. B. School met 5 jarigen cursus v. jongens, na 48 jaar in dat Vak onderwijs te hebben gegeven. De Heer G. van Diesen spreekt in de Koninkl. Acad. v. Wetenschappen (afd. natuurkunde) zijn meening uit. dat er geen gevaar voor Den Haag te duchten is bij beogen zeewaterstand. Hulde in Pulchri Studio aan Jos. Israëls op zijn 71en verjaardag. -j- L. J. Lefèbre, geluidkundige. •f Mr. M. G. H. Ridder Pauw van Wieldrecht, 79 jaar oud. 30-jarig bestaan van de Diaconessen-inrichting v. Ziekenverpleging in de Kazernestraatsedert de Bronovostichting a. d. Laan v. Meerdervoort. Adres der Vereeniging die Hagheaan het Dagelijksch bestuur der Gemeente tot het doen herleven van het oude Watertournooi in den Hofvijver. ie Algem. Verg, van die Haghe in den nieuwen jaar kring. Openingswoord v. d. Voorzitter (Terugblik). Liefdadigheids-concert van Baron van Zuylen van Nijevelt. Feestelijke herdenking, dat 40 jaar geleden door Koning Willem III machtiging werd verleend tot oprichting der Normaal schietschool. Het Ie deel van de Werken der vereeniging „Die Haghe” wordt aan de Leden verzonden.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1896 | | pagina 421