61 Z. K. H. aangeboden door het corps officieren der ’s-Graven- haagsche Schutterij te ’s-Gravenhage, op den 8sten December 1829. Een gedicht van P. N. Arntzenius, 2e Luitenant bij de Schutterij te ’s-Gravenhage. Beide laatste nummers zijn ons geschonken dooi- den heer Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, bestuurslid der Vereeniging. 6. Verslag van de Commissie van beheer over de Verzameling van Geschied- en Oudheidkundige Voorwerpen te ’s-Gravenhage over het jaar 1894. Geschenk van genoemde Commissie. 7. Gatalogus der Tentoonstelling van Geneeskundige en Nuttige Planten enz., in het hoofdgebouw en den Tuin van het Kon. Zoöl, Genootschap te ’s-Gravenhage, van 8 Juli tot '16 Juli '1895. Ge schenk van den heer J. J. Hofman. 8. Limburgs Jaarboek. Roermond bij M. Waterreus, '1895. Ge schenk van het Provinciaal Genootschap voor Geschiedk. Weten schappen, Taal en Kunst. 9. Twee nummers van het Dagblad van ’s-Gravenhage, resp. Vrijdag 13 April en Vrijdag '18 Mei 1838. '10. Bekentmaking van het in de kraam bevallen van Mevrouw Diert van Melissant van een zoon des nademiddags om half drie uuren op den 13 Januarij '1774. Een oud handschrift bevattende de lijst der buren wien dit heugelijk nieuws moest wordenaangekondigd. Beide laatste nummers zijn wederom een geschenk van den heer Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, bestuursl. der Vereeniging. 11. De Stolivijksche Slaper. Een vierde Singalier. Overgedrukt uit de Tijdspiegel 1895. Geschenk van den schrijver, den heer Dr. R. Krul, bestuurslid der Vereeniging. 12. Arnold Ising. Haagsche Schetsen. Vierde Bundel. ’s-Gravenhage, W. P. van Stockum en Zoon, '1895. Geschenk van den Uitgever. Werkend lid der Vereeniging. '13. Het Rijks-archief te ’s-Gravenhage. Uitvoerig verslag over het jaar 1894. Geschenk van den Algemeenen Rijks-archivaris Jhr. Mr. Th. H. F. van Riemsdijk, eerelid der Vereeniging. 14. Werken van de Vereeniging „Die Haghe.” I. Hel Burge meestersambt van ’s-Gravenhage. Herinneringswoord door A. J. Servaas van Rooyen. ’s-Gravenhage, Mouton Co. 1895. Item. II. Hel klokkenspel van den Haagschen St. Jacobs-toren, door W. P. H. Jansen, Pr., Professor aan het Seminarie „Hageveld” te Voorhout. ’s-Gravenhage, Mouton Co. 8895. 15. De Landsgebouwen te ’s-Gravenhage. Rapport aan Zijne Excellentie den Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid, door C. H. Peters, Rijksbouwmeester.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 160