65 d. Schouwburg. Fred. Galand, Adjunct-Commies bij het Rijks-Archief. B. E. La Ghapelle. J. F. W. Conrad, Lid der 2e Kamer. Staten Generaal. J. II. Coronel. J. T. Cremer, Lid van de 2e Kamer dor Staten-Generaal. A. J. van Delden, Directeur van de Teekenacademie. G. van Diesen, Hoofd-Ingenieur van de Waterstaat. Mr. W. Dolk, Lid van den Gemeenteraad. Dr.H. J. de Dompierre de Chaufepié, Dir. v/h. Kon. Penn.Kab. R. 11. Driessen, Gep. Officier der Infanterie. H. Dyserinck, Oud-Minister. J. de Fremerij, te ’s-Gravenzande. J. F. L. Frowein, Architect. Jhr. P. O. H. Gevaerts van Simonshaven, Hofmaarschalk van wijlen H. M. de Koningin en Wethouder. A. P. Godon, Oud-Wethouder. Mr. A'. E. H. Goekoop. B. Goldbeck, Directeur Gener1. Zeebad Scheveningen. J. J. Graaf, Deken en pastoor te Ouderkerk a/d Amstel. J. J. de Graaf, Prof., te Hageveld. Jon. M. J. Gram, Stenograaf bij de Staten-Generaal. Dr. C. Hofstede de Groot, Onder-directeur van het Koninklijk Kabinet van Schilderijen. L. H. de Grijs, Bibliothecaris-Administrateur R. L. DE Haes Jr.Ambtenaar Marine Ij. J. J. HageraatS Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. L. Hardenberg. W. A. Hattinga Raven, Emeritus Predikant. Mr. J. E. Heeres, Adj.-Archivaris bij het Rijks-Archief. G. F. Gijsberti Hodenpijl, Bestuurslid van het Gen. Heraldisch Genootschap »de Nederl. Leeuw,” te Vrijenban Jhr. J. P. E. Hoeufft van Velsf.n, Intend, der Koninklijke Paleizen. .1. Hoogwerf, Directeur der Openbare Reiniging. Joh. Huygens, Gep. Kapitein der Infanterie en kunstschilder. W. J. Huijgens, Comm. in effecten. D. F. van Heust, Letterkundige. W. P. 11. Jansen, Prof, aan het Seminarie Hageveld te Voorhout. W. C. Jeltes, oud district-commissaris W. I. P. de Jossèlin de Jong, Kunstschilder. Mr. Th. H. der Kinderen, Oud lid van den Raad van Ned.-Indië. J. C. K. Klinkenberg, Kunstschilder. D. E. C. Knuttel, Rijksbouwmeester.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 164