6v; Mr. J. D. II. Kraeutler, Onder-Bibl. Kon. Bibl. Br. R. Krul, Med.-Doctor. W. B. van Liefland, Architect. Lid v. d. Gemeenteraad. J. H. Lintz, Administrateur der eigendommen van Z. K. H. Prins Albert van Pruisen. P. Louwerse, Letterkundige. J. Margadant, Hoofdcommies a. h. Depart, van Waterstaat, enz. Mr. P. II. P. van Marle, Advocaat en Procureur. Dr. J. Mendels, Leeraar te Sapperaeer. II. W. Mesdag, Kunstschilder. Ph. Verhagen Metman, Burgemeester van Rijswijk. Mr. P. A. N. S. van Meurs, Adjunct-Archivaris bij het Rijks-Arcliief. J. H. A. Mialaret, Directeur v/h Museum van Kunstnijverheid. Nicol. Molenaar, Architect. Th. Morren, Ambtenaar bij het Rijks-Archief. M. Mouton, Boekdrukker en Uitgever. J. C. van der Muelen, voorzitter van het Gen. Herald. Genoot schap „de Nederl. Leeuw.’’ J. Mutters Jr., Architect. .1. J. van Nieukerken, Architect. Dr. L. Overman, Secretaris Synode der Ned. Herv. Kerk. A. A. Vorsterman van Oven, Directeur van het genealogisch- heraldisch archief, te Oisterwijk. Mr. .1. G. Patijn, Adv. Generaal b. d. H. Raad der Nederlanden. C. H. Peters, Rijksbouwmeester. F. J. G. ten Raa, Kapitein b/d Staf der Infanterie. D. M. E. de Ridder, Ie Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. P. du Rieu Fz., Bouwkundig Ingenieur. Mr. L. M. Rollin Couquerque, Adj. Commies Min. van Oorlog. Adv. en Procureur. A. J. Servaas van Rooyen, Gemeente-Archivaris en Directeur van het Gemeente-Museum. J. A. Rover, Commies Afd. Kunsten en Wetensch., Binnenl. Zaken. Jhr. D. Rutgers van Rozenburg, Seer, van den H. Raad van Adel. E. H. Rijkenberg, Prof. Seminarie Hageveld te Voorhout. D. F. Scheurleer, Bankier. F. Schiphorst, te Schiedam. W. C. Schönstedt, Ie Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, Raadsh. in het Gerechtshof. Jlir. Mr. J. H. Hora Siccama, Oud-referendaris bij het Depar tement van Buitenlandsche zaken. R. A. W. Sluiter, Lid der Prov. Staten van Zuid-Holland.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 165