68 II. J. van Gennep. J. M. J. Guypers, Pianofabrikant. J. van Erven Dorens, Pastoor der Kerk v./h. II. Hart van Jezus. Dr. G. J. Dozy, leeraar M. Onderwijs. A. van der Drift. W. C. van Dusseldorf. Mr. Th. G. van Eck, Advocaat en Procureur. G. .1. II. van Eelders, gep. kapt, der infanterie. II. Enthoven Dz., Lid Kamer v. Koophandel. G. Eschauzier. Jhr. P. M. G. von Fisenne, lid Prov. Staten, en Weth. te Rijswijk. Jhr. Mr. C. H. C. Flugi van Aspermont. J. W. van Franck, 'Ie Luit, bij de dd. Schutterij. G. A. Franses. J. P. Gallenkamp, Pastoor te Poeldijk. C. de Gruyter, Kapelaan, Vogelenzang. C. A. Hammer, pastoor te Hillegersberg. Mejuffrouw S. C. Heppener. Mr. M. van den Heuvell. Mr. C. J. A. Heijdenrijck, Lid van den Raad van State. Mgr. J. Th. A. Heijligers, Kanunnik, Deken, Pastoor. Geheim- Kamerheer van Z. H. den Paus. J. J. Hinze, Luit. Kol. Dirigeerend Paardenarts le kl. .1. C. Gijsberti Hodenpi.il van Hodenpi.il, kap. dergenie.teNaarden. G. II. J. Gijsberti Hodenpijl, 2e Luit, der Inf. te Delft. M. J. ten Houte de Lange. W. II. M. Huart, Hoofd-comniies bij het Departement van Marine. Mevr, de Wed. Huijgens, geb. de Mauregnault. 11. W. ISERIEF. L. ISERIEF. .1. W. de Jongii, Hoofd der Op. School, aan de Rembrandstraat. H. A. Just de la. Paisières, Cand.-Not. Mr. C. A. van derKemp, Lid van Gedeput. Staten van Zuid-Holland. A. 0. van Kerkwijk, Ambtenaar bij het Kon. Penning-Kabinet. F. M. K. Kersbergen, Kapelaan van de Cathedr. Kerk te Haarlem. Mr. G. P. Klaverweyden, Notaris te Leiden. Mr. A. L. G. Kleun. A. A. Knuijver, Voorzitter Kamer van Koophandel. Mr. H. J. Koenen, Advocaat, Secret, v. h. „Gen. de Ned. Leeuw”, Scheveningen. Jurriaan Kok, Directeur v. d. Plateelbakkerij „Rozenburg”. Mevr, de Wed. de Koning Knijff, geb. van Broekhuizen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 167