323 DB HENDRIK VAN DEVENTER EN ZIJN GESLACHT. Berlinkhoff vindt men onder de van den heer Johannis Berlinkhoff, in leven medicinae doctor te Groningen, bij juffrouw Gesina Elema, opte- dragen een obligatie van 600 kapitaal ten laste van den heer solliciteur Knipinga te Groningen, waarvoor een ordonnantie van gelijke som als pand ter minne is over gegeven, en dat in voldoening van twee legaten van f 300 door den heer Hendrik Berlinkhoff aan zijn voornoemde broerskinderen gemaakt bij codicille op den 10 Maart 1726 vóór den notaris Cornelis van Lis te Voorburg gepasseerd, van welke obligatie de interessen tot primo Mei 11. echter aan de erfgenamen zullen komen; en voorts om aan Stijntje Meynts, weduwe van Jan s’ Jabbens, uit de inte ressen van de lijfrente ten lijve van den heer Hendrik Berlinkhoff en ten laste van Groningen staande, die nog te goed zijn, te betalen het legaat van f 300, door den overledene bij voorzegd codicil haar gemaakt. Beide acten zijn den 29 Mei 1726 gepasseerd voor schout en schepenen van Voorburg. Slechts éen kind van gedoopten. Het doopboek van de Walsche kerk in Voorburg begint Regitre des batêmes qui ont été administrées par Mr. Charles Louis Le Sueur et ses successeurs dans l’eglise wallonne de Voorburgh, que Dieu y a par sa grace etablie et soutenüe par 1’approbation du venerable magistral de Delft Pan 1710. Le Dimanche 8e fevrier 1711 a êté baptizé par Mr. Charles Louis Le Sueur noire pasteur la fille de Mr. le medecin Hendrick Barlinkhoff et de Made"e. Anna van Deventer, son epouse. Elie a eu pour parain son pere et pour maraine Made,le Marie Elisabet van Deventer, sa tante, et a êté nominee Aletta Adriana. Elie est née le 5“ fevrie 1711.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 506