r Kabinet van den Minister. T MINISTERIE I AN MARINE. - XXXVI Chef, Intend. i. en Leges. ■«3JS Minister, Jhr. H. JI. v. d. Wijck. Audiëntie Vrijdags '11 ure. Luiten, ter zee le kl., W. D. H. Baron v. Asbeck. (Adjudant) Secretaris-Generaal. L. A. Dittlof Tjassens. Afdeeling Materieel der Zeemacht. Chef. Directeur voor Scheepsbouw, C. L. Loder. Afdeeling Personeel. Chef. Kapitein ter zee. A. G. Ellis. Afdeeling Loodswezen. Chef. Schout bij Nacht .titulair, J. Spanjaard. Afdeeling Hydrographie. Chef. Kapitein ter zee titulair, H. A. de Smit van den Broecke. Afdeeling Soldijen, Voeding en Kleeding. Chef'. Hoofd-Inspecleur v. Administratie, W. H. F. Vogel. Afdeeling Comptabiliteit. Chef'. Bef'erendaris, S. Wolfson. Algemeens Secretarie. Bureel Expeditie. Chef. Hoofd-Commies, G. F. Gravelotte. Algemeen b Secretarie Bureel Zegel Chef, Hoofdcommies, J. P. H. Hartman. Bureel Geneeskundigen Dienst. Chef', Inspecteur van den Geneesk. Dienst. Schout bij Nacht, L. P. Gijsberti Hodenpijl. Bureel Stoomvaartdienst. Chef, Inspecteur van den Stoomvaartdienst. Kapitein ter zee titulair, H. J. Beucker Andreae. Bureel Torpedodienst. Chef', Inspecteur van den Marine Torpedodienst. Kapi tein Luit, ter zee. L. C. Rovers. .Bureel Artillerie. Chef, Inspecteur over de Artillerie der Marine. Kapitein ter zee, W. F. Blaauw. Bureel Marinestaf. Chef' van den Marinestaf'. Kapitein ter zee. F. J. Stokhuizen. Bureel Intendance, Korps Mariniers. Chef', Intend, van het Korps Mariniers. Luit. Kol., J. Allot,

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 54