398 HET JACHTSLOT TEE HOEST ONDER WASSENAAR. „te mogen beplanten met opgaande eycken, ypen, esschen, „boecken off andere Boomen, en eenige reyen effen aan „wederzyden om luwte voor de opgaende boomen te „becoomen, in voegen als de heere Roodenburgh voor „syne hofstede van Ouds genaamt Bollen-wooningh onlangs „gedaen heeft, welken eist zal worden afgehouden en „uytgeroeyt binnen de seven jaaren na dat die geplant „zal zyn, sonder weer andere in de plaats te mogen „setten voor dit consent, affstant van grond en vrywillige „overgifte sal den voorn. Heere Praesident Paau ofte „zyne erven aan den Heere Baron van Asperen ofte „deszelfs Erven jaerlicx betaalen een recognitie ofte „erfpagt van negen stuyvers losbaer jegenseen ten „hondert waervan het eerste jaer verschynen sal „kersmis 1666.” en andermaal by acte van concessie verleent te Wasse- naer den 14 Novemb. 1757 door Pieter de Kok, waarby liy voor zich zelven en voor zyne na deesen recht te verkrygene verklaert overgegeven te hebben aan de Heer Jacob Jan de Blocq van Kuffler, Heere van ter Horst, en aan een ygelyk die door den voornoemden Heer daertoe vergunning zullen erlangen, de volkoomen en vrye uitrit, drift en weg ten einde van de nieuw aan te leggen laan, strekkende tot continuatie van de Oude Horstlaan tot den Heerenweg toe. belent ten Oosten aan Backershagen en ten westen aan zyn grond, als ook dat het gemelden Heer vry zal staan aldaar op zyn grond aan de Heeren weg een paal te doen stellen met een brievekas met een opschrift van ter Horst, Horstlaan of diergelyken, en dezelve des goedgevonden wordende te veranderen en vernieuwen zonder tegenspraak of nader consent, voor welke concessie hy bekent in ’t vriendelyke volkomen gecontenteert te zyn, vergunnende nog aan gem. Heer

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 581