8 15 .Ian. 16 '18 23 3(1 o 2 Febr. 3 5 6 De aid. ’s-Gravenhage van liet Alg. Ned. Vredebond, houdt 27 Jan. a. s. in ’t Z. 11. Koffihuis alhier, bniteng. alg, verg, bij gelegenheid 25-jarig bestaan Vredebond”. f Gep. Luit.-Generaal A. 11. W. Geij van Pittius oud legercommandant in Ned. Indië, eerst Ridder van de Ned. Leeuw, later tot Comtn. Ned. Leeuw benoemd. Bezoek der Koninginnen en Prinses van Waldeck aan de groote Mil. uitvoering in ’t Gebouw van K. en \V. B. en W. keuren het plan goed, vobr den bouw van een vast Circus-Carré te Scheveningen. De Kon.- Regentes heeft mede namens H. M. de Koningin ƒ150 doen toekomen voor de oprichting van een gedenk- teeken voor Qor.stantijn Huygens. Th. Kousbroek herdenkt den dag van zijn 45 jarig optreden, als evangelist. De Koningin-Regentes woont, met Prinses Elisabeth v. Waldeck en Pyrmont eene soirée bij ten huize van Baron van Hardenbroek van Bergambacht. Beëedigd als advoc.-gen. bij het Gerechtshof alhier .Ihr. Mr. F. van Panhuys. Jhr. Mr. E. M. II. von Daene van Varick, Oud Griffier bij het Gerechtshof te Amsterdam, ridder in de orde van den Ned. Leeuw, in den ouderdom van 73 jaar. Prinses Elisabeth van Waldeck Pyrmont woonde gis teren het Concert (Diligentia) in 't Geb. v. K. en W. bij. T .1. M. Rosskopf, ond-Inspectenr van het onderwijs in Ned.-Indië. H.M. de Koningin-Regentes woont met H.D.H. het Eerste Casinobal bij in dit seisoen, in de zalen van het Hotel Den Ouden Doelen. De leden der Vereeniging ..Die Haghe”, zullen door den heer directeur der Gemeentelijke Gasfabriek in de ge legenheid worden gesteld met hun dames Donderdag 6 Febr. die inrichting te bezichtigen. Het vroegere Paleis van Prins Alexander aan den Kneuter dijk. is door den tegen woord igen eigenaar uit de hand verkocht. De Bell. Telephoon Maatschappij te Sche veningen heeft een terrein aangekocht, tot vestiging van een nieuw kantoor. H.M. de Koninginnen en Prinses Elisabeth van Waldeck wonen heden avond het Diligentia-Concert bij in ’t Gebouw voor K. en W. De kerk van den H.H. Antonins en Lodewijk aan de Prinsessegracht alhier, zal worden verbouwd en vergroot.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 608