10 •19 21 22 25 5 Maart. 11 17 19 20 23 24 27 Maart verbranding Mr. ,1. D. Verbroek alhier. Naast de bleekerij van den Heer Leenen (Bezuidenhout) zal een R. K. kerk worden gebouwd. Door de Groot Hertogin van Saxen Weimar is aan de Commissie voor de oprichting van een ge.denkteeken voor Constantijn Huygens geschonken een som van 50. Beeëdigd als adv. en proc. bij den Hoogenraad mr. C. Feith, alhier. Door den heer dr. H. J. de Dompierre de Chauffepié aan het Gem. Museum geschonken, een bronzen Medaille, onlangs te Antwerpen geslagen, en betrekking hebbende op het Haagsch Verdrag van 1795, en door den heer F. P. J. Quant, een zilveren her- inneringsmedaille aan de begrafenis van pastoor A. v. d. Sluis (f 15 Dec.) op 21 Dec. 1820 in de Gr. Kerk. Bezoek van 11.H. M.M. de Koninginnen aan de tentoon stelling van pluimgedierte in den Dierentuin. de Commissie voor de oprichting van een gedenkteeken voor Constantijn Huygens ontving van de Prinses von Wied ƒ40. -j-Reinhart Baron van Lijnden, kamerheer in b. d. van wijlen Z. M. den Koning, in den ouderdom van 68 jaar. -j- Luit. Generaal P. G. J. van der Schrieck, oud 84 jaar, Lid 2de Kamer St.-Gen., Commandeur orde Ned. Leeuw, Eikenkroon. Gregorius den Grooten, Legioen van Eer, Metalen Kruis, enz. enz. de Koninginnen wonen liet 8ste Concert Dilig. bij. Bezoek der Koninginnen aan het Kon. Bot. Genootschap, met gevolg. Bezoek van H.M. de Regentes aan het Nicolaas Gasthuis, ’t Gebouw is in 1385 gesticht door Graaf Albrecht van Beijeren en oorspronkelijk bestemd geweest tot passanten huis. -j- Jhr. H. van der Meer de Walcheren, gep. gen.-maj. der Art.86 jaar. Bezoek van H. M. de Koningin-Regentes aan de Inrichting voor ooglijders. Bezoek van H.M. de Koningin-Regentes aan het Idioten gesticht alhier. Bezoek van H.M. de Regentes aan de Christ, kinder school der ’s Gravenh. Bijbelvereen. in de Oude Molstraat. Bezoek van H.M. de Koningin-Regentes aan het Zieken gesticht De Bronovo (Diaconessen-inriehting.)

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 610