X - STOOMBOOTEN op: LXXIV .«A 5/ Y I Loosduinen. Monster. ’s-Gravenzande. Hondshol- redijk en Poeldijk. Koffiehuis De Vink, Loosduinsehe weg. Maandag en Vrijdag, nam. 2 uur. Maaslandsluis. II. v. d. Marei. Spui, Maandagmiddag. Botterdam. D. Hoogeraad, Amst. Veerkade 28. Dagelijks nam. 3 uur (beh. Zondag.) G. van der Kwast en A. van Weeghel, Dunne Bierkade. Dagelijks nam. 5 uur (beh. Zondag.) Schiedam. .1. Frijlink, Lage Nieuwstraat 1'1. Maandag en Donderdag nam. 1 uur van de Bierkade. W. Spruitenburg, Amst. Veerkade 59. Vrijdagmorgen 5 uur. Utrecht. G. Tetenburg, Amst. Veerkade 20. Dinsdag, Don derdag, Zaterdag nam. 3 uur. Vlaardingen. De Willigen, Verschoor en Van Zevener (bij weekbeurt). Maandag 12 uur van het Zieke. Voorburg. Maandag en Vrijdag '1 uur van het Zieke. (Expeditie D. VAN TOL, Bierstraat 33, hoek Bierkade). Arnhem. Wageningen. Rhenen. Culemborg. Schoonhoven, enz. Maandagmiddag '12 uur en Donder dagavond 8 uur. Breda en Oudenbosch. Vrijdag voorin. 9 uur. Doesburg. Zutphen. Deventer, Zwolle, enz. Maandag middag 12 uur. Dordrecht. Nijmegen. Tiel. Zalt-Bommel. Donderdag avond 8 uur. ’sHertogenbosch. Gorinchem, Dordrecht, Schiedam en Delft, Dinsdag en Donderdagavond 8 uur. Maastricht. Weert. Helmonden Veghel, Woensdag avond 8 uur. Zwolle. Bergen-op-Zoom. Middelburg, per beurt schepen om de 14 dagen. Dordrecht, P. G. Sillevis. Dunne Bierkade 12. Woensdag morgen 7 uur en Vrijdagmiddag 3 uur. Delft, Rijswijk, ’s Gravenhaagsche Stoombootdienst Rijs- j, wijksche plein, elk uur. (Zie adv.)

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1897 | | pagina 92