Jacob Westerbaen. 13 4. in de theaterzaal 1. 2. 3. 4. 5. 6. H.H. Kerkvoogden welwillend er gelegenheid zijn de kerk te Eerst aller tongen Tael, dan alle wetenschappen Die d’Hemel openbaert en ’t menschelik verstant In alle dingh begrijpt. Dus klimt hy hoogh by trappen Tot aller deugden Top. ten dienst van ’t Vaderlandt. (Uit .,Zangh-Bloemzel van Joan Albert Ban, Haerlemmerdat is, enz.” ’t Amsterdam 1642.} a. Fuga in f-mollG. F. Handel. Ij. Wilhelmus (oude toonzetting). Marnix van St. Aldegonde. Men wordt beleefd verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Ingang kleine deur tegenover het postkantoor, welke te 3 uur geopend zal worden. De kerk werd door het college van ter beschikking gesteld. Na afloop der plechtigheid zal bezichtigen. I I U Y G E N S - A V O N D van het Kurhaus te Scheveningen. door den Heer Directeur-Generaal van de Maatschappij Zeebad Scheveningen” welwillend ter beschikking gesteld, des avonds ten 7Vs ure. Tableau. Constantijn Huygens en zijne kinderen naar de schilderij van A. Hanneman (1640). (Constantijn Huygens 44 jaar oud. Susanna 3 jaar. Christiaan 11 jaar, Constantijn 12 jaar, Filips 7 jaar. Bodewijk 9 jaar.) Constantijn Huygens in het Lange Voorhout, zijde van de Kneuter dijk (1621.) Reciet van den Heer J. C. van der Grijp. ..Die in zijn groene jeugd het Haegs Voorhout beschreef, Dat koele wandelrack. die schoone lindendreef. Verdiende door zijn pen een eerkrans van laurieren!” Tableau Vivant. Christiaan Huygens, aan zijn huisgenooten de Slingerbeweging verklarende, 1658. a. Constantijn Huygens. Een goed predikant (Zedeprent). 1). Een bedelaar (Zedeprent). Reciet van den Heer J. C. van der Grijp. De pruik van den jongen Constantijn. Monoloog voor te dragen door den Heer J. C. van der Grijp. Constantijn Huygens. Scheepspraet, 1625. Reciet van den Heer J. C. van der Grijp, met mise en scène. ..Welke Huygens eene plaats verzekert naast Marnix, zeldzame hovelingen, welke aen volkstoon wisten te treffen Potgieter. Geen Pauze. Het bespreken van plaatsen is verplichtend gesteld, tot goedmaking der vele kosten. De twee voorste rijen stoelen blijven gereserveerd voor genoodigden en het bestuur.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 113