63 9. Mededeelingen en Discussiën over den vloed van 1 Nov. 1570. Overgedrukt uit de Notulen der Vergadering van het Koninklijk Instituut van Ingenieurs van '1'1 Februari 1896. 10. Luigi de Cornaro, de Honderdjarige. Een vijfde Singulier, door Dr. R. Krul. Geschenk van den schrijver, bestuurslid der Vereeniging. 11. Levensbericht van Antonius Marinus van Lommel, S. J. door J. H. Hofman. Overgedrnkt uit de levensberichten van de Maatschappij der Nederl. Letterkunde te Leiden. Van den schrijver. 12. Elisabeth Musch, door M. G. Wildeman, Amersfoort, Firma A. H. Van Kleef. Geschenk van den schrijver, werkend lid der Vereeniging. 13. Verslag over den toestand der Koninklijke Bibliotheek in het jaar 1895. 14. Wegwijzer door ’s Gravenhage’s straten en vermelding van oorsprong van stratennaam, van personen naar wie sommige dier straten zijn genoemd enz. Met Plattengrond van 's Gravenhage. Tweede vermeerderde en verbeterde druk. Bewerkt en uitge geven door J. van der Schouw1) ’s Gravenhage 1896. Geschenk van den uitgever. 15. Haagsch Jaarboekje 7S97. 16. Catalogus der Bibliotheek van het Stedelijk Museum te Alkmaar. Eerste gedeelte. 1896. 17. De Heerlijkheid Zeelhem en de Huygensen, door H, J. Allard. Overgedrukt uit de studiën op Godsd. Wetensch. en Letterk. Gebied. XXIX jaarg. dl. XLV1I. Geschenk van den schrijver, Gorresp. lid der Vereeniging. 18. De Bouwmeester van Hojwijck, en een photographic van het huisje van Spinoza te Riinsburg. Geschenk van den schrijver, den Heer Th. Morren, werkend lid der Vereeniging. 19. Geschiedenis van de Doopsgezinde Gemeente te ’s Gra venhage door G. ten Gate. Overgedrukt uit de «Doopsgezinde Bijdrage,» Jaargang 1896. Van den Schrijver. 20. Arenlezing, door Dr. A. S. Kok. Overgedrukt uit «Noord en Zuid.» Geschenk van den schrijver. 21. Voyage en Hollande et dans le Midi de l’Allemagne sur les deux rives du Rhin, dans l'été d’1806. Par Sir John Carr enz. Traduit de Tanglais par Madame Keralio-Robert. A Paris, chez Léopold Collin 1809. b In het Verslag der Bibliotheek van het voorgaande Jaarhoekje (1897) bladz. 62 no. 19 staat als uitgever van de Geïllustreerde Gids vermeld: J. v. d. Scherm. Dit moet wezen: J. van der Schouw.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 163