64 22. Memoires pour servir a L’Histoire de Hollande el des autres Provinces Unies etc. Par Messire Louis Aubert, Chavelier, Seigneur de Maurier. A Paris, chez Jean Villette MDCLXXX. 23. Lijckredenen en Gedichten'. Begrijpende de Afkomst,’t Leven, voornaamste Daden en ’t afsterven van zijn Hoogheijdt Frederyck Henrijck enz. ’t Amsterdam. Bij Nieolaas van Ravesteyn op St. Anthonis Marckt 1648. 24. Wilhem de Derde, door Godts genade koning van Enge- landt, Sc.hotlandt. Vrankrijk en Ierland t. Beschermer des Geioofs enz. enz. enz. In Heldendicht beschreven door L. Rotgans. Tweede Druk te Amsterdam, bij Francis Halma 1710. 25. Aan Neerlands Koningin, door W. J. Hofdijk. (Gedicht). Utrecht C. v. d. Post jr. 1879. 26. ConstantinopelScheveningenUitgegeven ten voordeele der slachtoffers van de aardbeving te Constantinopel en den storm te Scheveningen. door H. J. W. Becht te Amsterdam 1895. Al de laatstgenoemde nummers zijn geschenken van den Heer M. G. Wildeman, werkend lid der Vereeniging. 27. Iets over de [Valkenvangst in de 17 e eeuw, door A. J. Servaas van Rooyen. Overgedrukt uit «Album der Natuur.» Geschenk van den schrijver. President der Vereeniging. 28. Menno David, Graaf van Limburg Stirum, Oud-Minister van Oorlog, oprichter van den anti-dienstvervangingsbond. Her dacht door F. de Ras, Luitenant-Kolonel der Huzaren. (Niet in den handelj's Gravenhage, Gebroeders .1. en II van Langenhuyzen 1891 29. Korte Handleiding ter bezichtiging der verzameling van zeldzaamheden in het Koninklijk Kabinet op het Mauritshuis te ’s-Gravenhage. door A. A. van de Kasteele, Directeur. Te ’s-Gravenhage, bij A. H. Bakhuyzen, Boekverkooper van Z. M. Beide laatste nummers zijn geschenken van den Heer 11. Schul- tink. bnitengew. lid der Vereeniging. 30. Verslag van de werkzaamheden dervere.en. J’Zéhité gedurende het jaar 1896. Amersfoort 1897. Geschenk der genoemde Vereen. 31. Vier nummers van het Bouwkundig Weekblad (46, 47, 48 en 50 1896). Bevattende: Overzicht van de Geschiedenis van Delft en van zijne belangrijke gebouwen. Door M. A. C. Hartman. Gemeente architect van Delft. Geschenk van den schrijver. 32. Vier nummers van De Nederlandsche Tourist. Toege- gezonden door Lissone en Zoon. 33. Een nummer van Wereldkroniek (2 Mei 1896) met een artikelElchanon Verveer door M. II. Pimentel. Geschenk van den schrijver, werkend lid der Vereeniging.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 164