65 Constantijn Huygens, den 34. Twee nummers van Eigen Haard (29 Febr. en 7 Maart 1896) bevattende: Het huwelijk van Constantijn Huygens, den zoon van Constanter. 35. Nog twee nummers van hetzelfde tijdschrift, (18 en 25 Juli 1896) bevattende: Jacob Swart, door II. Dyserinck. Van den schrijver, werkend lid der Vereeniging. 36. Een nummer van Wereldkroniek, met een artikel: De aanneming en bevestiging van Hare Majesteit, de Koningin Wilhelmina. 37. Duinoord te ’s-Gravenhage. Plaatwerk en platte gronden. Zeer fraai uitgevoerd. Een geschenk van de bouwcommissie. 38. Voorheen en thans. De brand van het Ministerie van Marine, door B. G. van der Hegge Zijnen. Overgenomen uit het Dagblad van Zondag 31 Jan. en Maandag 1 Febr. 1897. Geschenk van den schrijver. 39. Jaarboekje voor Onroerende Goederen te ’s-Gravenhage, voor het jaar 1897. Onder redactie van Lodewijk Simons, Archi tect en A. Limburg, Ambtenaar b/d. Centrale Commissie voor de statistiek. ’s-Gravenhage, Haagsche boekhandel-en Uitgevers- Maatschappij. 1897. 40. Verslag van de commissie van bestuur van het Provinciaal Museum van Oudheden en Geschiedkundige Voorwerpen te Drenthe aan de Gedeputeerde Staten over 1896. Geschenk van genoemde commissie. 41. Twee afleveringen (Jan. en Febr. 1897) van het maand schrift Zonneschijn, bevattende een artikel: Johan de Witt, de grondlegger der Levensverzekerings-wetenschap in Nederland (met portret); door A. J. Servaas van Rooyen. Geschenk van den schrijver, president der Vereeniging. 42. Pleiziertogtje van Dirk Verpoozen met zijne vrouw en dochter van Rotterdam naar de feesten te ’s-Gravenhage, ter gelegenheid van den 18n verjaardag van Z. K. H. den Prins van Oranje enz. ’s-Gravenhage, M. M. Couvée, 1858. (Een gedicht.) 43. De Natie 15 November 1830. Door Gijsbert Karel Grave van Hogendorp. ’s-Gravenhage bij A. Kloots, Pooten no, 165. 44. Toewijding aan de vereeniging: Het Metalen Kruis. (Een gedicht.) De drie laatste nummers zijn geschonken door den Heer M. G. Wildeman, werkend lid der Vereeniging. 45. Margaretha van Oostenrijk, een woord over de goevernante en haar geslacht. Overgedrukt uit De Tijdspiegel, 1897. Geschenk van den schrijver, den heer Dr. R. Krul, bestuurslid der Vereen.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 165