2 WERKENDE LEDEN. B. P. Aalberse, Professor aan het Seminarie Hageveld. Mr. C. Bake, Referendaris bij den Raad van State. F. de Bas, Gepensioneerd Kolonel. W. J. M. de Bas, Notaris. Mr. W. H. de Beaufort, Minister van Buitenlandsche Zaken. Jhr. Mr. C. H. Beelaerts van Blokland, Gemeente-Ontvanger. J. W. II. Berden, Architect. Mr. A. J. E. A. Bik, Advocaat en procureur. M. G. de Bloeme, Administrateur bij het hoofdbestuur der posterijen en telegraphie. Dr. T. H. Blom Coster. W. J. Bolderman, Secretaris van het algemeen armbestuur. Mr. Th. L. M. H. Borret, Notaris en lid van den Raad van State. Dr. M J. Bouvin. Mr. L. A. M. A. de Bruijn. P. A. de Bruijn, Pastoor te Loosduinen. Mr. A. H. II. van der Burgh. P. J. van der Burgh, Lid van den Gemeenteraad. Mr. C. J. E. Graaf van Bijlandt, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. F. Galand, Adjunct-Commies bij het Rijks-Archief. J. F. M. Conrad, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. J. H. Coronel, Penningkundige. J. T. Cremer, Minister van Koloniën. A. .1. van Delden, Directeur der Teeken-academie. G. van Diesen, Oud-Hoofdinspecteur van den Waterstaat. J. D. Dietz, Notaris. Mr. W. Dolk, Lid van den Gemeenteraad. Dr. H. J. de Dompiêrre de Chaüfepié, Directeur van het Kon.. Penningkabinet. Dr. G. J. Dozy, Leeraar bij het middelbaar onderwijs. R. H. Driessen, Gepensioneerd Officier. W. G. van Dusseldorf, te Hilversum. Mr. H. J. Dijckmeester, Secretaris-Generaal aan het Departement, van Binnenlandsche Zaken. P. C. Evers, Lid der Provinciale Staten van Zuid-Holland. Jhr. Mr. T. E. J. van Eusinga. J. de Fremerij, te ’s-Gravenzande. J. F. L. Frowein, Architect. J. H. L. F. van Franck, Secretaris der kanselij der Neder], orden..

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 168