3 Dr. F. van Gheel Gildemeester, Predikant. Jhr. P. 0. H. Gevaerts van Simonshaven, Hofmaarschalk van wijlen H. M. de Koningin en Wethouder. A. P. Godon, Oud-Wethouder. Mr. A. E. H. Goekoop. B. Goldbeck, Directeur Gener', der Mu. Zeebad Scheveningen. J. J. Graaf, Deken en pastoor te Ouderkerk a/d Amstel. J. de Graaf, Professor aan het Seminarie Hageveld. L. H. de Grijs, Gepensioneerd kapitein O. 1. L. C. F. Gijsberti Hodenpul, Bestuurslid van het Gen. Heraldisch Genootschap »de Nederl. Leeuw.” R. L. de Haes Jr., Ambtenaar op het Departement van Marine. L. J. J. Hageraats, Rector van het R. K. Weeshuis. L. Hardenberg. Mr. C. M. A. Hartman, Oud-Coramies a. h. Dep. van Justitie. W. A. Hattinga Raven, Emeritus Predikant. J. J. ten Have, Hoofd eener gemeenteschool. Mr. J. E. Heeres, Hoogleeraar aan de Ind. Instelling te Delft. C. Henny, Dir. Ass. M. «de Nederlanden». Mgr. J. Th. A. Hei.iligers, Kanunnik, deken en pastoor der St. Jacobskerk, geheim Kamerheer van Z. II. den Paus. D. F. van Heust, Letterkundige. Jhr. J. P. E. Hoeufft van Velsen, Intend, der Koninklijke paleizen. J. Hoogwerf, Directeur der Openbare Reiniging. J. Huygens, Gepensioneerd kapitein en Kunstschilder. W. J. Huijgens, Comm. in effecten. M. Humans van Wadenouen, Lid der Prov. Staten van Z.-H. W. P. H. Jansen, Professor aan het Seminarie Hageveld. W. C. Jeltes, oud-districts-eommissaris N. W. I. J. W. de Jongh, Hoofd eener gemeenteschool. P. de Josselin de Jong, Kunstschilder. Mr. Th. H. der Kinderen, Oud-lid van den Raad van N.-I. J. C. Klinkenberg, Kunstschilder. Mr. J. D. H. Kraeutler, onder-bibliothecaris der Kon. bibliotheek. Dr. R. Krul. A. Labouchere, Directeur der plateelbakkerij te Delft. W. M. C. Langlois van den Bergh, le Luit, bij het Regiment Grenadiers en Jagers. W. B. van Liefland, Lid van den Gemeenteraad en architect. J. H. Lintz, Adm. der goederen v. Z.K.H. Prins Albrecht van Pruisen. F. B. Löiinis, Inspecteur van het landbouwonderwijs. P. Loüwerse, Letterkundige.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 169