4 J. Margadant, Hoofdcommies aan het Depart, van Waterstaat. Mr. P. H. P. van Marle, Advocaat en Procureur. W. D. J. van Meeteren Brouwer, Administrateur. Dr. J. Mendels, Leeraar te Sappemeer. H. W. Mesdag, Kunstschilder. Mr. P. A. N. S. van Meurs, Adjunct-Archivaris v. h. Rijks-Archief. J. H. A. Mialaret, Directeur v/h Museum van Kunstnijverheid. N. Molenaar, Architect. Th. Morren, Ambtenaar aan het Rijks-Archief. M. Mouton, Boekdrukker en Uitgever. J. C. van der Muelen, Voorzitter van het Gen. Her. Genoot schap „de Nederl. Leeuw.” J. Mutters, Architect. J. J. van Nieukerken, Architect. Dr. L. Overman, Secretaris der Synode der Ned. Herv. Kerk. Mr. J. G. Patijn, Adv. Generaal bij den Hoogen Raad. C. II. Peters, Rijksbouwmeester. F. J. G. ten Raa, Kapitein bij den Staf dei’ Infanterie. R. P. A. van Rees, oud-officier der Marine. P. du Rieu Fz., Ingenieur. Mr. L. M. Rollin Couquerque, Adjunct-Commies bij het Depart, van Oorlog. A. .1. Servaas van Rooi.ien, Gemeente-Archivaris, en Directeur van het Gemeente-Museum. J. A. Rover, Commies bij het Dep. van Binnenlandsche Zaken. Jhr. D. Rutgers van Rozenburg, Secretaris van den Hoogen Raad van Adel. E. H. Rijnenberg, Professor aan het Seminarie Hageveld. A. J. H. van Rijn, Lid der Kamer van Koophandel. D. F. Scheurleer, Bankier. F. Schiphorst, Jur. student te Schiedam. W. C. Schönstedt, Ie Luitenant Reg. Grenadiers en Jagers. Mr. J. B. J. N. Ridder de van der Schueren, Raadsheer in het Gerechtshof. Jhr. Mr. J. H. Hora Siccama, Oud-Referendaris bij het Depart, van Buitenlandsche Zaken. R. A. W. Sluiter, Lid der Prov. Staten van Zuid-Holland. Jhr. L. M. A. von Schmid, Ie luit. b/h. Reg. Grenadiers en Jagers. A. C. Baron Snouckaert van Schauburg, Directeur van het Huis-Archief en de Bibliotheek van H. M. de Koningin. W. Baron Snouckaert van Schauburg, Volontair aan het Gemeen te-archief.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 170