5 Mr. J. van Someren Brandt, Directeur van het Gem.-Museum te Amsterdam. A. C. Sommer, Decoratieschilder. Mr. O. W. Star Neman, Griffier van de ie Kamer der Staten Gen. II. T. van Steeden. W. P. van Stockum Jr., Boekhandelaar. Jhr. C. II. C. A. van Sypesteijn, Oud-Rentm. van het Kroondomein. T. Tal, Opperrabbijn. R. Tissot, Oud-Burgem eester, te Arnhem. Mr. W. N. C. Baron van Tuyll van Serooskerken, Burgemeester van Voorburg. Mr. H. A. van de Velde, Burgemeester van Loosduinen, Ph. Verhagen Metman, Burgemeester van Rijswijk. II. de Voogd van der Straaten, Boekhandelaar. Mr. F. II. A. vox Weckherlin. L. Wickers. Schoolopziener in het arrondissement Delft. M. G. Wildeman, Adjunct-Archivaris te Haarlem. W. E. A. Wüppermann, Kolonel der Huzaren. Y. Ykema, Hoofd eener gemeenteschool. Dr. P. Zeeman, Hoogleeraar te Delft. Ph. Zilcken, Kunstschilder. Mr. R. Baron van Zuylen van Nyeveld, Burgem. van Wassenaar. G. E. V. L. van Züylen, Gepensioneerd Kolonel O. I. L. P. Zwart, Rector van het R. K. Ziekenhuis. BUITENGEWONE LEDEN. H. C. F. L. Aalbertsberg, Arts. Mr. J. Addink, Advocaat-Procureur en plaatsv. Kantonrechter. V. G. E. Ahn, Hoofdcommies aan het hoofdbestuur der posterijen en telegraphic. .1. F. .1. Andreoli. J. A. G. Apol, Kapitein bij het Regiment Grenadiers en Jagers. J. C. Arnoldy, Stationchef der H. IJ. Sp. Mij. te ’s Gravenhage. S. Arriëns te Delft. F. L. G. d’Aumerie, Candidaat-notaris. H. E. de Baan, Architect te Scheveningen. .1. Banga. Mr. P. M. Beelaerts van Emmichoven. T. T. H. E. van Benthem van den Bergh. R. F. C. Baron Bentinck van Sciioonheten, Commies der posterijen. Jhr. J. B. D. van den Berch van Heemstede, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 171