7 van Jhr. P. von Fisenne, Wethouder te Rijswijk. D. Francken te Le Vésinet bij Parijs. J. P. Gallenkamp, Pastoor te Poeldijk. F. L. Geldmaker Jr. H. P. Gerritsen, Directeur der Batjan-Maatschappij. Jhr. D. R. Gevers Deynoot, Gepensioneerd Kapitein. Jhr. D. de Graeff, Oud-Minister resid1. Mevr, de Wed. Greve, geb. Snellen. C. de Grüyter, R. G. priester te Vogelenzang. G. II. J. Gijsberti Hodenpijl, 2e Luitenant der Infanterie. J. C. Gijsberti Hodenpijl van Hodenpijl, Gep. Majoor der Genie. Jonkvr. S. O. de Guselaar. C. A. Hammer, Pastoor te Hillegersberg. Mr. E. Hanlo, Advocaat en Procureur. M. A. C. Hartman, Gemeente-architect te Delft, J. G. van Hattum van Ellewoütsdijk, Lid van de Provinciale Staten en van den Gemeenteraad. Jhr. J. van Heemskerck van Beest, Ie luitenant. M. Henriquez Pimentel, Adviseur bij het Departement Binnenlandsche Zaken. Mej. S. C. Heppener. Mr. G. J. A. Hlijdf.nrijck, Lid van den Raad van State. D. A. van Heust, Student a/d. Polytechnische school te Delft. II. G. Hoefhamér. Jkvr. G. van Hogendorp, Jhr. Mr. Hooft Graafland, Wethouder te Rijswijk. M. J. ten Houte de Lange. P. J. van Houten. W. H. M. Huart, Hoofd-commies bij het Depart, van Marine. Mi'. U. H. Huber, Lid van den Raad van State. J. K. Huijsinga te Amsterdam. Mr. J. M. Humans, Advocaat en Procureur. H. W. Iserief, Lid der Kamer van Koophandel. L. Iserief. G. A. N. Th. Jansen van Afferden, Hoofdcommies bij het Dep. van Justitie. J. R. Jedeloo. G. J. de Jong, Gepensioneerd Kapitein-Luit. ter zee. W. de Jong, Architect. C. J. Juffermans, Secretaris van Z. D. II. den Bisschep van Haarlem. H. A. Just de la Paisiéres, Candidaat-Notaris. I. H. Kann, Bankier.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 173