8 en Jagers. C. P. J. Keiser, Adjunct-commies hoofdbest, der post, en telegr. A. J. A. von Kellner, Oud-Zeeofficier. G. L. Kepper, Schoolopziener. A. O. van Kerkwijk, Ambtenaar aan het Kon. Penning-Kabinet. F. M. K. Kersbergen, Kapelaan der Cathedrale Kerk te Haarlem. Mr. C. H. P. Klaverwijden, Notaris te Leiden. Jhr. Mr. R. A. Klerck. Mr. A. L. C. Kleun. W. C. P. van Kleef. Mevr, de Wed. Knoote. A. A. Knuijver, Voorzitter der Kamer van Koophandel. C. P. Koene, le luitenant bij het Reg. Grenadiers en Jagers. Mr. H. J. Koenen, Advocaat, Secretaris van het Gen. Her. Gen. „de Nederlandsche Leeuw”. Mevr, de Wed. de Koning Knijff, geb. van Broekhuizen, J, E. M. Kros, Adviseerend Directeur der Gemeente-Gasfabriek. C. Krulder. H. A. Th. II. de Kruijff, Pastoor te Rijswijk. E. A. M. van der Kun, Lid van de 2e Kamer der Staten Generaal. J. W. M. van der Kun, Jur. student. Mr. A. F. A. Leesberg, Notaris en lid van den Gemeenteraad. V. J. J. M. Leesberg, Pastoor te Limmen. P. J. M. van Leeuwen. P. Lensvelt. C. L. Levoir. Mej. B. Levyssohn Norman. Th. van Lilaar, Ritmeester bij het 3e Reg. Huzaren. H. W. van Loon Jr. Mr. C. S. J. van Maanen, Advocaat-generaal bij den Hoogen Raad. C. Maat, Pastoor der St. Willebrordus kerk. K. G. van der Mandele. Kapitein Reg. Grenadiers Dr. C. G. Mansvelt, Oud-Officier van Gezondheid. Jhr. P. H. A. Martini Buys, Ingenieur. J. W. Menso, Ambtenaar ter Secretarie te Voorburg. W. Meijer. J. A. J. M. Meijlink, Lid van het R. K. Parochiaal armbestuur. W. J. C. Moens te Lymington. M. P. J. Möllmann, Secret, van Z. D. H. den Bisschop van Haarlem. E. L. J. Monchen. 11. J. Mondt, Architect. Mr. J. P. R. N. de Nerée van Babberich, Lid v. d. Raad van State. Mevr, de Wed. L. Nicolson, geb. Margadant.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 174