9 W. H. Schuurman, Gemeente-ontvanger te Rijswijk. D. H. Senator, Notaris. J. A. Senator. Th. A. A. Simonis. L. Simons, Architect. J. J. Sluiter, de luitenant bij het Reg. Grenadiers en Jagers. P. A. J. Baron de Smeth van Alphen. N. J. Smeulders, Deken en Pastoor te Warmond. Mej. A. Smit. W. A. Smit. O. Smulders, Lithograaf. Jhr. W. C. Snoeck, Kapitein der Artillerie. E. G. A. Baron Snouckaert van Schauburg. Mr. C. F. J. van Niekerken. C. Noordendorp, Notaris. H. C. M. Oldenkott Gueding, Ambtenaar b/h. Dep. van Finantien. G. H. L. van Oordt. J. W. Opstelten, Oud-Officier der Artillerie. J. J. Oudewater, Kapelaan der St. Jacobskerk. II. G. van Oven, Directeur der Deli-Batavia Mij. W. G. Pauwels, Candidaat-Notaris. E. Penn, Bankier. M. T. Philips, Beeldhouwer. Mr. A. A. de Pinto, Lid van den Hoogen Raad der Nederlanden. A. J. Prager, Oud-Officier. F. P. J. Quant. L. U. Rengers van Naarssen. II. van Reijerdam, Ambtenaar bij het Depart, van Finantien. Jhr. Mr. W. Roell, Hoofdcomraies ter Gemeente-secretarie. L. C. A. Rombach, Gepensioneerd Kolonel. J. M. Roozenburg. M. C. D. van Rijen, Gepensioneerd Kolonel. H. Rurup. E. M. S. van Santen, Lid der Kamer van Koophandel. Th. P. G. Sarter, Pastoor te Haarlemmermeer. ,1. B. Schiphorst, Kassier te Schiedam. Mevr, de Wed. Schluiter, geb. van Spengler. A. W. Scholte, Pastoor der St. Josephskerk. P. J. SCHRETLEN. A. Schreul R. K. Priester en Rector te Tubbergen. H. Schultink. Oud-officier en hoofdcommies bij den Geneeskun digen dienst der landmacht.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 175