10 J. van Stralen. P. J. DE SONNAVILLE. Mevr, de Douair=. van Spengler, geb. Averhorn van Nauta. Til Stang, Directeur der Waterleiding. Mr. C. H. Star Busmann, Raadsheer in het Gerechtshof. Mr. P. A. J. Stoop van Strijen, Notaris. G. W. C. M. Stroo, Adjunct-Commies ie klasse ter Prov. Griffie van Zuid-Holland. N. W. Strljkhout, Pastoor te Scheveningen. A. W. M. Stumpf Jr., Commies bij de Algemeene Rekenkamer. H. W. J. C. Baron Taets van Amerongen, Kamerheer van II. M. de Koningin. Dr. A. O. N. Tellegen, Geneesheer-Directeur van het kiank- zinnigengesticht. J. N. Theys, Kapelaan der St. Jacobskerk. Dr. G. P. van Tienhoven, Lijfarts van H. M. de Koningin, lid van den Gemeenteraad. A. Tuijn, Hoofdcommies bij het Departement van Marine. Mej. J. V. J. Umland. Mej. II. van Veen van Veldhuysen. Mr. J. D. Verbroek, Secretaris der Kamer van Koophandel. L. C. G. Verhulst, Commies ter Prov. Griffie van Zuid-Holland. N. J. P. J. Versteegh Meulemans, Candidaat-Notaris. A. W. de Vink. A. Vinkhuijzen, Intendant van het domein Zorgvliet. Dr. II. J. Vinkhuijzen. .1. L. Völcker, Ie luitenant der Huzaren te Leiden. W. G. Völcker, le Luit. 3e Reg. Huzaren, te ’s Gravenhage. J. J. van Voorst Vader, Ingenieur. Dr. W. C. A. Baron van Vredenburgh, Oud Directeur-hoofdredac- teur van het Dagblad van Zuid-Holland en ’s Gravenhage. J. F. R. van de Wall, Civiel-Ingenieur. W. L. C. Weimar. Mej. E. Westerouën van Meeteren. W. A. Weijtlandt, Notaris. C. W. A. Wildeman, Gepensioneerd Majoor. Mej. L. A. E. Wilkens. F. A. Willenborg, Rector van het Gesticht Groenesteijn. Jhr. W. M. G. Wittert van Hoogland, Pastoor der nieuwe kerk a/d Bezuidenhout. Jhr. A. L. F. Th. van der Wuck, Gepensioneerd Kapitein. G. de Wijs, Commandant der Brandweer.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 176