JAAR. •1879 Jhr. Mr. V. d. Stuers A. P. Godon. -1881 r» •1882 Dr. A. Vrolik. Arnhem. 1883 Kunstind. museum. Haarlem. 9 J. Christiaanse. Amsterdam Mr. J. E. Banck. den Haag. •1885 A. N. de Lint. Delft. 9 W. A. Schroot. den Haag. •1886 W. Hoven. i> ■1888 9 9 Omschrijving der schenkingen. J. H. Muller. Mevr. Wed. v.Zanten D. v. Schouwenburg J. J. C. de Wijs. J. Kuyper Hz. J. J. C. de Wijs, v. Everdingen. H. S. W. Huygens. H. L. Boersma. Mr. J. E. Banck. H. v. Zwet. Voorburg. den Haag. den Haag. 9 Deventer. den Haag. 9 9 1884 9 •1878 9 9 •1887 Naam en woonplaats der Schenkers. v. Trigt, «Scheik.Woordenb». Scholl, «Gids v. machinisten» Weisbaeh-Kuyper, «De Ingenieur» •12 wandplaten v/d Vaderl. geschiedenis. Eenige diverse Indische houtsoorten •14 plaatmodellen v. trappen teek en en Vosmaer, «De Kunst v. Ieder» (plaatwerk) Een stoomketel Uitgaven der Maatschappij v. bouwkunst Eenige pleisterafgietsels (in ruil voor eenige ijzeren modellen) Eenige diverse boeken over Bouwk. en aanverwante vakken Enkele leesboeken Een verzameling gebakken profilsteenen (door tus- schenkorast v/d oudleerl.. Vrijman Een plaatw. voor Werktk. teeltenen Eenige monsters geperste Waalsteen Groote collectie diverse bak steenen Een collectie bout- en mar- merstalen (door bemidd. v. G. H. Bauer) 9 teekeningen van georn. smeed- en plaatijzer Verdam «Leerb. d. Werktk.» Een collectie ijzer-en staal soorten (door bemidd. v. Dr. Bleekrode) Boersma «Kunstind. literat.» Een hulpmiddel v. bereken. v. inhoudsm Tentoonstelling v. handwerkslieden.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 247