5 1, JAAR. -1888 Amsterdam. den Haag. Mar. Vachon. Parijs. ■1890 v. d. Loo. Dieren. M. Mouton. den Haag. Min. v. Oorlog. -1891 M. Mouton. -1892 A. P. Godon. en 1893 Slotboom Zn. 9 ■1894 den Haag. i> Omschrijving der schenkingen. Jhr. Mr. F.v.Schuy- lenburg. H. M. de Koningin- Regentes. Vogels-Dolhain. W. van Berkel. Rouppe v. d. Voort. Stork Co. Dikkers. H. J. Praeger. Jos. Guypers. Comm. v/d proev. v. bekwaamheid. Naam en Woonplaats der Schenkers. den Haag. Amsterdam. Hengelo. Almelo. 1897 D ■1895 ■1891 Een collectie apparaten voor electr. geleidingen en dito toestellen 2 modell. dakraam bedekking 2 Amerik. schaven. Een reeks leer- en leesboeken voor de bibliotheek der School 2 monsters v. Amboin. wor tel hout (door bemidd. v. W. Graafv. Limburg Strirum). 1 Hooft v. Vreeland. Een Gasmotor (syst. Otto m. Weener patent) Een ex. «Rapports s/1 Musées e/1 Ecoles d’art industr. en Belgique et Hollande». Eenige monsters van nage perste steen Een collectie gedrukte letter en ornam. modellen «Neerl. leger» (inlichtingen betreffende vrijwill. dienst) Een draaibankje en eenig gereedschap Eenige monsters asbestver- pakking Eenige bouwk. boekwerken. Eenige jg. v. «De Economist» v. d. Meulen «Het boek in onze dagen Uitgaven d. Ned. Mij. t. bev. v. Nijverheid Woordenb. v. Kunsten Wetenschappen Een stel gas- en waterleiding montures Modellen v. Werktuigkundig teekenen (door- bemidd. v. W. Schlüsen) Een werkbank en een trap- machientje Een model steigerijzer Een model dakraam (houten) B. E. La Chapelle. Joh. Schmidt. J. Hoogwerf. De Bruijn Kops.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 248