2 Juni. ■10 ■12 15 20 i> Juli. 1 3 4 5 7 •17 8 ■12 14 17 19 f J. C. van Lookhorst. Inspecteur van het vervoer der H. IJ. Spoorwegmaatschappij in de inspectie alhier. Vijf-en-twinttg jaar geleden dat de ’s Gravenhaagsche vereeniging voor koepokinenting haar eerste zitting hield in het Gebouw aan het Huygenspark, en de eerste inentingen met direct van het kalf genomen koepokstof aldaar plaats vonden. Installatie van Mr. H. Viotta als Directeur der Kon. muziekschool. ■fJ. H. Heyl, Gep. Luit.Kol. O.I. leger Ridder M.W.orde. Aanneming van het Kieswet-ontwerp van Houten door de Tweede Kamer der Staten-Generaal met 56 tegen 43 stemmen. 11. C. Carpentier, 74 jaar, Hoofdcommies bij de Ned. Staats-Courant Ridder Oranje-Nassau Orde. Eerste muziekuitvoering der Schutterij-kapel op het Oranjeplein. Het gebeente van Prins Willem George Frederik van Oranje komt uit Padua per Staatspoor onder een eeregeleide aan om onmiddellijk verder naar Delft vervoerd te worden. De Chineesche onder-koning Li-Hung-Chang komt met zijn gevolg in de residentie. Het Chineesche Gezantschap wordt door de Regee- ring in het Kurhaus een banket aangeboden. Na afloop van het concert wordt een toepasselijk vuur werk afgestoken. Komst van Genrl. Booth van het Leger des Heils; vergadering in het Casino. Vertrek van het Chineesch gezantschap. Bloemencorso in den Dierentuin. De eerste steen gelegd aan de nieuwe R.K. kerken pastorie te Rijswijk. Aanbesteding der nieuwe R.K. kerk, pastorie, gesticht enz. aan den Bezuiden- houtschen weg. Een deputatie bestaande uit de H.H. Graaf F. van Bijlandt, Jhr. A. Lycklama a Nyeholt, Kol, F. de Bas, Baron J. J. Taets van Amerongen, C. Bisschop en J. D. Dietz vertrekt naar Neuwied om namens vele stadgenooten den Vorst en de Vorstin von Wied de gelukwenschen en een blijk van sympathie aan te bieden bij gelegenheid van hunzilv.echtfeestop l8Juli.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 440