9 2 April. 6 -10 -14 20 21 15 Mei. -18 24 30 6 Juni. 15 -1 Juli. 5 28 Maart. 31 eere van U.K.II. -f- Mr. A. J. W. van Royen, 50 jaar, kantonrechter. -|- W. van der Linden, 52 jaar, oud-kapelmeester der Kon. Mil. Kapel van het Reg. Grenadiers en Jagers, j- Dr. J. Rutgers, 62 jaar, rector van het Gymnasium. Ridder Ned. Leeuw. -j- L. H. J. J. Mazel, 72 jaar, oud-hoofd-Ingenieur bij den Rijks-Waterstaat. In tegenwoordigheid van het geheele garnizoen wordt in het Malieveld de M.W.Orde 4e kl. uitgereiktaan den assistent-Resident de Neve, voor zijn heldhaftig gedrag op Atjeh in 1894. f Dr. L. K. Beijnen, 85 jaar, oud-Rector van het Gymnasium, Ridder Ned. Leeuw. De Heer Gedeking, hoofd eener gemeente-school alhier, heeft het onderwijs bij II.M. de Koningin geëindigd en wordt benoemd tot Officier in de Oranje- Nassauorde. Lezing van den Heer J. W. de Jongh voor de leden van die Haghe met dames over„Ons dorpe van den Haghe omtrent 't jaar ons Heeren dusent en vier hondert.” j- L. A. Reuvens, 72 jaar, oud-hoofdingenieur van den Rijks-waterstaat. Ridder Ned. Leeuw. -f S. F. W. Roorda van Eijsinga, 70jaar,emeritus-predikant en bekend als de onvermoeide strijder voor het spiritisme en als een warm dierenvriend. De Vereeniging die Haghe. bezoekt de Oranje-kazerne. ■f A. D. v. d. Gon Netscher, 86 jaar, oud-lid van den Gemeenteraad. Ridder Ned. Leeuw. Een hevige storm komt ’s nachts uit het N.-W. opzetten en laat op verschillende plaatsen in de stad sporen van verwoesting achter. In de groote oprij laan in het Bosch worden vele woudreuzen ontworteld. Op Scheveningen wordt een belangrijke schade aan de vloot toegebracht. j- L. J. Ilioolen, 51 jaar, majoor der Genie, Ridder Oranje-Nassauorde. De Burgemeester der Residentie, Mr. A. J. Roest, wordt benoemd tot Commissaris der Koningin inde provincie Zeeland. Bloemencorso te Scheveningen. Bij gelegenheid der parade ter

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 447