10 11 Juli. 17 18 31 Sept 4 G 8 G. Gijsberti 15 15 17 5 Aug. 9 14 p ten einde zich H.M. de Koningin- troonsbeklimming van Wied, ireikt aan de Engelbrecht, Razoux Kühren den Prinses Marie der Nederlanden, Vorstin wordt de Militaire Willemsorde uitgei Luits. der Inf. O.-I. G. K. Dijkstra, W. A. den Officier van Gez. 2e kl. E. Razc„.. gegageerden fuselier A. F. Haymakers. Komst van een Perzisch Gezantschap ten einde zich te kwijten van de missie bij I Regentes, ter aankondiging der van hun Souverein. Vertrek van het Perzisch Gezantschap. Bloemencorso op het Sportterrein. ■j- P. de Blaauw, 59 jaar, commies chef ter Gemeente Secretarie. G. A. de Lange, 73 jaar, oud-geographisch Inge nieur O. I. Ridder Ned. Leeuw. De Leden van die llaghe worden door bemiddeling der Directie der Holl. Spoorweg Maatsch. in de ge legenheid gesteld de Koninklijke Salons te bezichtigen van het station alhier. Het Koninklijk Instituut van Ingenieurs viert het feest van zijn 50 jarig bestaan. Bij de parade ter eere van den 17eu geboortedag van II. M. de Koningin wordt do Militaire Willemsorde uitgereikt aan den gep. Luit. Kol. derlnf. v.h. N. I. leger H. Bendien. De illuminatie in het Bosch mislukt door de slechte weersgesteldheid. Onthulling van het Constantijn Hnygens-Gedenk- teeken aan den Ouden Scheveningschen weg. Plechtige ontvangst van Koning Chulalongkorn van Siam met gevolg aan het Staatspoor station bij zijn komst in de residentie. j- S. V. D. Dittlingcr, 7G jaar, gep. Kol. der Inf. Ridder Ned. Leeuw. Vergadering der werkende Leden van die llaghe tot uitbreiding van het Bestuur. Tot nieuwe Bestuurs leden worden gekozen: de H. H. Th. Morren, W. Baron Snouckaert van Schauburg en Hodenpijl. Vertrek van den Koning van Siam. j- Dr. J. Haver Droeze, 48 jaar, leeraar aan de H. B. School met 3-jarigen Cursus. Installatie van den nieuwen Burgemeester Jhr. Mr. B. Pb. de Beaufort.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 448