12 VERBETERINGEN EN AANVULLINGEN. •13 Oct. 20 27 T Mr. H. A. des Amorie van der Hoeven, 68 jaar. Lid van den Raad van State, Ridder Ned. Leeuw. De vermaarde actrice Sarah Bernhardt treedt ’s avonds op in «La Dame aux Camelias» en den daarop vol genden Vrijdag in het treurspel «Phèdren. ■f L. J. W. van Rouveron van N'ieuwaal, 79 jaar, gep. majoor O. I. leger, Ridder M. W. O. 4 kï. Mr. C. G. E. d’Engelbronner, 81 jaar. Oud-Secretaris Gene raal Dep. Justitie, Ridder Ned. Leeuw. Vergadering van werkende en buitengewone leden der vereeniging die Haghe bij welke gelegenheid de Burgemeester Jhr. Mr. B. Ph. de Beaufort, als Eerelid wordt geïnstalleerd. Als sprekers traden daarna op de H.ll. Prof. L. J. J. Hageraats, C. Gijsberty Hodenpijl en A. J. Servaas van Rooijen. De lieer Mr. P. A. N. S. van Meurs verzoekt ons mede te deelen, „dat het opstel over Dr. Hendrik van Deventer, in den vorigen jaargang voorkomende (blz. 318, e. v.) buiten zijn voorkennis onder zijn naam ge plaatst werd, maar dat het door den heer Dr. R. Krul werd bewerkt, uit aanteekeningen door hem aan den schrijver verstrekt.” Door het haastig in elkaar zetten van het H. J. voor 1897, en door het opschuiven van enkele stukken zijn, wat de verwijzing naar de bladzijden betreft, eeü paar fouten ingeslopen. In het opstel van den heer Wildeman moet op blz. 25, gelezen worden voor blz. 21, blz. 23 in dat van den heer Morren, blz. 11 der Kronyk, moet blz. 80 blz. 128 en blz. 90 blz, 138 worden.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 450