T I X as—- STOOMBOOTEN op: LXXVI1 M3Ï3 -«3Ö Loosduinen. Monster, ’s-Gravenzande. Hondshol- redijk en Poeldijk. Koffiehuis De Vink, Loosduinsehe weg. Maandag en Vrijdag, nam. 2 uur. Maaslandsluis. H. v. d. Marei, Spui, Maandagmiddag. Rotterdam. D. Hoogeraad, Amst. Veerkade 28. Dagelijks nam. 3 uur (beh. Zondag.) G. van der Kwast en A. van Weeghel, Dunne Bierkade. Dagelijks nam. 5 uur (béh. Zondag.) Schiedam. J. Frijlink, Lage Nieuwstraat 11. Maandag en Donderdag nam. 1 uur van de Bierkade. W. Spruitenburg, Amst. Veerkade 59. Vrijdagmorgen 5 uur. Utrecht. G. Tetenburg, Amst. Veerkade 20. Dinsdag, Don derdag, Zaterdag nam. 3 uur. Vlaardingen. De Willigen, Verschoor en Van Zevener (bij weekbeurt). Maandag 12 uur van het Zieke. Voorburg. Maandag en Vrijdag 1 uur van het Zieke. (Expeditie D. VAN TOL, Bierstraat 33, hoek Bierkade). Arnhem, Wageningen, Rhenen, Culemborg, Schoonhoven, enz. Maandagmiddag 12 uur en Donder dagavond 8 uur. Breda en Oudenbosch, Vrijdag voorm. 9 uur. Doesburg. Zutphen. Deventer, Zwolle, enz. Maandag middag 12 uur. Dordrecht, Nijmegen, Tiel, Zalt-Bommel, Donderdag avond 8 uur. sHertogenbosch, Gorinchem, Dordrecht, Schiedam en Delft, Dinsdag en Donderdagavond 8 uur. Maastricht, Weert, Helmonden Veghel, Woensdag avond 8 uur. Zwolle, Bergen-op-Zoom, Middelburg, per beurt schepen om de 14 dagen. Dordrecht, P. G. Sillevis. Dunne Bierkade 12. Woensdag morgen 7 uur en Vrijdagmiddag 3 uur. Delft, Rijswijk, ’s Gravenhaagsche Stoombootdienst Rijs- wijksche plein, elk uur. (Zie adv.)

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1898 | | pagina 95