10 1 April15 Augustus 1898. Tot zoover werd dit jaarverslag uitgebracht in de algemeene Vergadering van den len April j.l. Wij achten het echter volledigheidshalve wenschelijk hier een Mocht ik in het begin van mijn verslag reeds vermelden dat het aantal leden aanzienlijk was toegenomen, de volgende ■opgave zal dit nader toelichten. De Vereeniging bestaat n.l. op het oogenblik uit: 1 Eere-voorzitter. 9 Eereleden. 1 Donatrice. 1 Donateur. 150 Werkende Leden. 244 buitengewone Leden. 14 Correspondeerende Leden. Tot eereleden werden dit jaar benoemd twee oude vrienden der Vereeniging: de heeren Dr. B. G. van der Hegge Zijnen en M. Henriquez Pimentel en tot werkende leden de heeren: L. F. H. Apol. D. F. A. Bauduin, Dr. H. Brugmans. C. A. Eckstein, F. R. Fontein Tuinhout, W. P. Groeneveldt. Jhr. Mr. I. F. Hunialda van Eysinga, Mr. J. W. H. M. van Idsinga, J. F. Lameris, .1. van Lokhorst, Willy Martens, W. C. Metzelaar, Mr. L. P. M. H. baron Michiels van Verduynen, W. R. A. C. graaf van Rechteren Limpurg. Dr. W. P. Ruyseh, E. H. Stieltjes, J. van der Vegt, Mr. W. Vissering, Jhr. H. G. Verspyck en F. G. Waller, benevens de heeren Jhr. Mr. C. H. C. Flugi van Aspermont, Mr. O. A H. Heijdenrijck, G. L. Kepper. Mr. H. J. Koenen, Ch L. Levoir, W. Meyer, Th. Stang, J. F. R. van de Wall en G. de Wijs die tot dusverre buitengewoon lid der Vereeniging waren, terwijl de Dames J E. M. Berk. H. J. J. M. van Diepen, A. M. H. Middelraad en Mr. H. S Veldman, archivaris van Delft, tot correspondeerende leden werden benoemd. Het totaal aantal leden bedraagt dus op ’t oogenblik 420. Onder gunstige omstandigheden is de Vereeniging het nieuwe jaar ingetreden en ondanks teleurstellingen, welke reeds zoo menig plan in duigen deden vallen hoopt zij de kroning van Koningin Wilhelmina op waardige wijze te vieren en roept zij bij voorbaat daarvoor en over 't geheel voor de belangen der Vereeniging Uw aller gewaardeerden steun in.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 100