3 R. L. de Haes Jr., Ambtenaar a. h. Departement van Marine. L. J. J. Hageraats, Rector van het R. K. Weeshuis. L. Hardenberg. Mr. C. 11. A. Hartman, Oud-HoofdComm. a. h. Dep. van Justitie. W. A. Hattinga Raven, Emeritus Predikant. J. J. ten Have, Hoofd eener gemeenteschool. Mr. J. E. Heeres, Hoogleeraar aan de Ind. Instelling te Delft. C. Henny, Dir. Ass. M. «de Nederlanden». Mgr. J. Th. A. Heijligers, Kanunnik, deken en pastoor der St. Jacobskerk, geheim Kamerheer van Z. H. den Paus. D. F. van Heust, Letterkundige. Mr. C. J. A. Heydenrijck, Lid v. d. Raad van State. Jhr. J. P. E. Hoeufft van Velsen, Intendant der Koninklijke paleizen. J. Hoogwerf, Directeur der Openbare Reiniging. Jhr. Mr. J. F. Humalda van Eijsinga, Lid v. d. Raad van State. J. Huygens, Gepensioneerd kapitein en Kunstschilder. W. .1. Huijgens, Comm. in effecten. M. Humans van Wadenouen, Lid der Prov. Staten van Z.-H. Jhr. J. W. H. M. van Idsinga, Referendaris v. Binnenl. Zaken. W. P. H. Jansen, Professor aan het Seminarie Hageveld. W. C. Jeltes, oud-districts-commissaris N. W. I. C. A. Eckstein, Directeur van het Topographisch Bureau. P. C. Evers, Lid der Provinciale Staten van Zuid-Holland. Jhr. Mr. G. 11. C. Flugi van Aspermont, assistent b. h. Kon. Kab. v. Schilderijen «Mauritshuis». .1. H. L. F. van Franck, Secretaris der kanselij der Nederl. orden. F. R. Fontein Tuinhout, Oud-gemeente-archivaris v. Leeuwarden. J. de Fremeru, te ’s-Gravenzande. J. F. L. Frowein, Architect. Jhr. P. O. H. Gevaerts van Simonshaven, Hofmaarschalk van wijlen IJ. M. de Koningin, en Wethouder. Dr. F. van Gheel Gildemeester, Predikant. A. P. Godon, Oud-Wethouder. Mr. A. E. H. Goekoop. B. Goldbeck, Directeur Generl. der Mü. Zeebad Scheveningen. J. J. Graaf, Deken en pastoor te Ouderkerk a/d Amstel. .1. de Graaf, Professor aan het Seminarie Hageveld. W. P. Groenfveldt, Oud-vice-president v. d. Raad v. Ned.-Indië. L. II. de Grijs, Gepensioneerd kapitein O. 1. L. C. F. GijSBERTi Hodenpijl, Thesaurier van het Gen. Heraldisch Genootschap »de Nederl. Leeuw.” Ambtenaar a. h. Departement van Marine.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 114