4 J. W. de Jongh, Hoofd eencr gemeen ioschoel. P. DE Josselin de Jong, Kunstschilder. G. L. Kepper, Schoolopziener. Mr. Th. H. der Kinderen, Oud-lid van den Raad van N.-I. J. C. Klinkenberg, Kunstschilder. Mr. H. J. Koenen, Advocaat: Journalist: Secretaris v. h. Gen. do Nederlandsche Leeuw. Mr. J. D. H. Kraeuti.er, onder-bibliothecaris derKon. bibliotheek. Dr. R. Krul. A. Labouchere, Directeur der plateelbakkerij te Delft. J. F. Lameris, Districtsveearts v. Zuid-llolland. W. M. C. Langlois van den Bergh, Je Luit, bij het Regiment Grenadiers en .lagers. Gh. L. Levoir, assistent a/h. Huisarchief der Koningin (afd. Bibliotheek.) W. B. van Liefland, Lid van den Gemeenteraad en architect. J.H.Lintz, Administrateur der goederen van Z.K.H. Prins Albrecht van Pruisen. F. B. Löhnis, Inspecteur van het landbouwonderwijs. .1. van Lokhorst, Rijksbouwkundige. P. Louwerse, Letterkundige. J. Margadant, Hoofdcommies aan het Depart, van Waterstaat. Mr. P. H. I*. van Marle, Advocaat en Procureur: Hoofdred. v. h. Dagbl. v. Z.-H. en 's Gravenhage. Willy Martens, Kunstschilder. W. D. J. van Meeteren Brouwer, Administrateur. Dr. J. Mendels. Leeraar te Sappemeer. H. W. Mesdag, Kunstschilder. W. C. Metzelaar, Ingenieur-Architect der Gevangenissen. Mr. P. A. N. S. van Meurs, Adjunct-Archivaris v. h. Rijks-Archief. W. Meyer. Letterkundige. J. H. A. Mialaret, Directeur v/h Museum van Kunstnijverheid. Mr. L. P. M. H. Baron Michiels van Verduynen, Lid van de 2e Kamer. N. Molenaar, Architect. Th. Morren, Oommies aan het Rijks-Archief. M. Mouton, Drukker en Uitgever. J. C. van der Muelen, Voorzitter van het Gen. Her. Genoot schap „de Nederlandsche Leeuw.” J. Mutters, Architect. J. J. van Nieukerken, Architect. Ds. L. Overman, Secretaris der Synode der Ned. Herv. Kerk.

Jaarboeken geschiedkundige vereniging Die Haghe | 1899 | | pagina 115